image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Rozbor Traileru k druhé části HP !! 2.část !

1. května 2011 v 20:51 | já
Pokračování rozboru traileru :
Postava na koštěti je údajně Oliver Wood, kterého jsme už dlouho ve filmech neviděli. Sice se v traileru není ostrý záběr na jeho obličej, ale na tomto máznutém screenu vypadá jeho tvář jako Sean Biggerstaff, představitel bývalého kapitána nebelvírského družstva. Pokud je tomu opravdu tak, jeho návrat jen vítáme.
Na bradavickém nádvoří panobuje absolutní chaos, hoří, hůlky všech přítomných vystřelují kouzelné paprsky a dva obři kolem sebe mlátí hlava nehlava.
Na okamžiky, na které se snad nikdo příliš netěší, nebude v poslední části nouze. Ne snad kvůli provedení, nebo že nezapadjí do příběhu nebo něco podobného, ale protože budou neuvěřitelně smutné. Smrt Freda Weasleyho mezi ně patří, ale uvidíme herecký výkon Ruperta Grinta, který zatím ve filmech velký zármutek hrát nemusel, ale tušíme, že i takovou polohu zvládne na výbornou.
V názoru na tento záběr se trochu rozcházíme. Při prvním zhlédnutí mě tento okamžik docela vyděsil; co to ti tvůrci proboha vymýšlí? Jsem zastáncem toho, že jedinou cestou k úspěchu je co nejvíce se držet Rowlingové a bojím se, jestli si tímto "bungee jumping" skokem nepopustili uzdu příliš. Harry a Voldemort se prý budou "nahánět" zhruba čtvrt hodiny a tato honička před finálním střetem se může ukázat jako výborný nápad ze strany tvůrců. Nezbývá než počkat, jak to dopadne.
Snad ještě nikdo se v celé sáze nepřemístil tak epicky jako profesor Snape v tomto záběru :). Upozorňujeme na dvě osoby, které leží za ním, jedna nalevo od něj a druhá vpravo (je třeba pořádně se podívat, jsou vidět pouze podrážky bot a kus pláště). Domníváme se, že nalevo je smrtijedka, která následovala Snapea utíkajícího z astronomické věže po Brumbálově smrti. Totožnost druhé osoby se nedá odhadnout.
Harry používá kouzlo "Aquamenti", ale proti zložáru s ním nemá šanci, nezbývá než tedy dál utíkat.
Bradavický most se bortí a z něj padá skupinka v čele s Prašivcem, vůdcem lapků, která v knize nijak nezaujala, ale ve flmu dostal celkem velký prostor a zapůsobil snad na každého. Toto nejspíš znamená jeho konec a pro nás je jeden z těch na temné straně, s kterými se budeme těžko loučit.
Dočkáme se nějakého ostřejšího slova z úst Molly Weasleové a opravdu se Bellatrix roztříští na milion kousků? Toť otázka.
Armáda smrtijedů před Bradavicemi. Doufáme, že tohle není dokončený záběr a tvůrci na něm ještě zapracují, protože celý ten shluk působí velmi digitálně a uměle, vůbec ne jako živí herci. Například se podívejte na postavu úplně dole téměř uprostřed, jeho hlava vypadá jako vyrenderovaný, trochu okousaný výtvor nějakého programu.
Ginny se vrhá vstříc Harrymu a pan Weasley běží za ní a chytá ji za ruku... Neville v ruce drží neforemnou hnědou věc s několika cípy, s největší pravděpodobností Moudrý klobouk, každý z vás určitě ví, jakou s Nevillem sehraje úlohu při ničení viteálů.
PS: omlouvám se za dělení, nevešlo se mi to znakově do jednoho článku.
Zdroj : reducto.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simca03 simca03 | Web | 11. května 2011 v 15:18 | Reagovat

Z traileru jsem nadšená...ale nechápu co tam dělá ta scéna, jak skáčou do tý propasti :D...každopádně Olivera jsem tam neviděla asi od..jedničky?? :-D TĚŠÍÍÍÍM SE!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -