image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Rozbor Traileru k druhé části HP !! 1.část !

1. května 2011 v 20:49 | já
Na začátku Snape s rozevlátým pláštěm kráčí Godrikovým dolem k zničenému domovu Potterů, který již navštívil Voldemort. Právě od Princova příběhu si hodně slibujeme, určitě bude jednou z nejdojemnějších částí filmu, ne-li tou úplně první.
Proslýchá se, že v této scéně po vstupu do domu Severus Snape vezme mrtvou Lily do náruče a obejme ji. Pokud je tomu tak, nejspíš si ti slabší budou muset připravit kapesníky.
Hned po záběru na kráčejícího Snapea následuje krátký pohled na diadém Roweny z Havraspáru s citátem "Wit beyond measure is man's greatest treasure", česky "Vědět, jak nejlíp na to, je nad všechno světa zlato".
Dvě malá děvčátka na louce jsou Petunie a Lily Evansovi. Lily předvádí své kouzelné schopnosti tím, že nechává rozevírat a zavírat okvětní lístky sedmikrásky. Jedná se o jednu ze vzpomínek Severuse Snapea, které ukáže Harrymu a pokud se v této části budou tvůrci striktně držet knihy, dočkáme se i malého Severuse, který děvčata vyruší. Celý okamžik se odehrává ještě před Lilyiným nástupem do Bradavic, dosud neví, že je čarodějka.
V době druhého dílu neměli tvůrci a fanoušci ani tušení, jak zásadní význam má pro příběh zničení deníku Toma Raddlea. Možná se nám tímto letmým záběrem snaží naznačit nějakou rekapitulaci do této doby zničených viteálů - je to deník a prsten.
Levá ruka s největší pravděpodobností patří Harrymu a domníváme se, že ženská ruka napravo patří Lily. Harry již musel ze Zlatonky vytáhnout Kámen vzkříšení, díky kterému se mu zjeví jeho mrtví rodiče a další z přátel, kteří zahynuli v boji proti Voldemortovi.
Harry u Dobbyho hrobu poblíž Lasturové vily. Hrob je vytvořený tak, jak měl Harry pocit, že by jej Dobby chtěl - s použitím fyzické práce a ne kouzel. Zdá se, že Harry něco drží v rukou a možná tu věc chce položit na hrob, ale nemáme tušení, o co by mohlo jít. V knize Harry pouze vytvoří hrob a květiny na něj Dobbymu nosí Lenka.
V rychlém záblesku je Fenrir Šedohřbet kouzlem prohozen jedním z bradavických oken.
Podle našich odhadů jsou tyto tři těla pod vodou Harry, Ron a Hermiona po seskoku do jezera, když uprchli se slepým drakem z Gringottovy banky.
"Harry Pottere, bojoval jsi statečně. Ale nechal jsi své přátele, aby za tebe raději umírali, než aby ses mi postavil tváří v tvář. Tuto noc, postav se mi a čel svému osudu." V traileru se slovy příliš neplýtvá. Voldemort svým tichým hlasem Harrymu oznamuje, že dnes to již všechno skončí. V záběru, v němž se mu po pravém boku plazí jeho věrný Nagini, kráčí přes spousty mrtvých těl v Malfoyově sídle směrem k Dracovi. Příslib chyceného Pottera a následné zjištění, že opět uprchl, ho rozběsní tak, že za sebou nechá místnost plnou mrtvol.
Draco má výraz viníka a Voldemort sám se tváří skoro smutně, jako by všech ukončených životů svých stoupenců litoval.
Musím říct, že jsme se po akční stránce těšili hlavně na finální bitvu v Bradavicích, ale i útěk z Gringottovy banky vypadá jako veliký nářez. Tvůrcům se velmi povedlo i provedení draka albína, který vyvázne z temných podzemních tunelů a dostane se s triem na svobodu.
Na prvním screenu si všimněte docela rozsáhlé díry v okně Velké síně - bitva již začala a profesorka McGonagallová povolává bradavická brnění rytířů, aby se také zapojila do bitvy. Vzpomínáte na šachové figury v prvním díle a jak mocně působily, prestože se jen posouvaly po políčcích a urážely kamenné kusy ostatních? Tohle bude mnohem větší :).
Nejspíš jeden z okamžiků, kdy se Harry pronikne do Voldemortovy mysli a bude tak moci zjistit, jestli už objevil další prázdnou viteálovou skrýš nebo je dokonce na cestě do Bradavic.
Kingsley Pastorek vysílá kouzlo a chrání skupinku za sebou. Za Hermionou a Ronem stojí Neville Longbottom a pan Weasley. Opět upozorňuji na okno, je v něm podstatně větší díra než předtím, noc skončila a už začalo svítat - bitva vstupuje do závěru, někdy v této době Voldemort na Harryho vyšle zakázanou smrtící kletbu.
2. část naleznete v dalším článku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cukrblik cukrblik | Web | 1. května 2011 v 20:56 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat, až to uvidím :-)

2 silver bridesmaid dresses silver bridesmaid dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 4:37 | Reagovat

Im no expert, but I think you just made the best point. You obviously know a lot about what youre talking about, and I can really get behind that. Thanks for being so upfront and so honest about the subject matter. I really feel like I have a better understanding now.
http://www.movedress.com/flower-girl-dress-function-occasion.html

3 plus wedding dresses plus wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 5:47 | Reagovat

Greetings from Ohio! I'm bored at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my cell phone. I'm not even using WIFI, just 3G. Anyhow, very good blog!
http://www.movedress.com/cocktail-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -