image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Květen 2011

Éra plakátů : Harry Potter 7 2. část

26. května 2011 v 18:08 | já
Přináším vám nové zcela velkolepé plakáty Harryho Pottera 7 ... jsou úžasný tak si je vychutnejte .. + anketa který plakát je nejlepší

Hermiona :
Ron :
Harry :


Piráti z Karibiku 4 Na vlnách podivna

20. května 2011 v 13:01 | já
Takže ... včera jsem byla na Nových Pirátech z Karibiku a byli naprosto boží ... Fakt super i efekty i když jich tam moc nebylo i kostými i obsazení ... opravdu vše naprosto na 1 .. akorát jsme tam šli večer a pak už sem byla unavená a v půlce filmu skoro usla :D Takže kdo ještě nebyl šup .. utíkejte .. chvátejte protože je to naprosto boží !!!!!!!!!!!!!
Moje hodnocení :
1. Piráti z Karibiku 1 a Piráti z Karibiku 4
2. Piráti z Karibiku 2
3. Piráti z Karibiku 3
- moje stupnice hodnocení všech dílů ... 1. je samozřejmě nejlepší .. :D

Naporsto super tam byli i hlášky .. :D ..
mini *SPOILER*
Nejlepší hláška :
Angelika : Miluju tě Jacku
Jack : Já sebe taky miluju :D

Takže určitě pište svůj názor pokud ste byli nebo i nebyli a jen o tom slyšdeli .. čekám vaše hodnocení !!! :D

Rozbor Traileru k druhé části HP !! 2.část !

1. května 2011 v 20:51 | já
Pokračování rozboru traileru :
Postava na koštěti je údajně Oliver Wood, kterého jsme už dlouho ve filmech neviděli. Sice se v traileru není ostrý záběr na jeho obličej, ale na tomto máznutém screenu vypadá jeho tvář jako Sean Biggerstaff, představitel bývalého kapitána nebelvírského družstva. Pokud je tomu opravdu tak, jeho návrat jen vítáme.
Na bradavickém nádvoří panobuje absolutní chaos, hoří, hůlky všech přítomných vystřelují kouzelné paprsky a dva obři kolem sebe mlátí hlava nehlava.
Na okamžiky, na které se snad nikdo příliš netěší, nebude v poslední části nouze. Ne snad kvůli provedení, nebo že nezapadjí do příběhu nebo něco podobného, ale protože budou neuvěřitelně smutné. Smrt Freda Weasleyho mezi ně patří, ale uvidíme herecký výkon Ruperta Grinta, který zatím ve filmech velký zármutek hrát nemusel, ale tušíme, že i takovou polohu zvládne na výbornou.
V názoru na tento záběr se trochu rozcházíme. Při prvním zhlédnutí mě tento okamžik docela vyděsil; co to ti tvůrci proboha vymýšlí? Jsem zastáncem toho, že jedinou cestou k úspěchu je co nejvíce se držet Rowlingové a bojím se, jestli si tímto "bungee jumping" skokem nepopustili uzdu příliš. Harry a Voldemort se prý budou "nahánět" zhruba čtvrt hodiny a tato honička před finálním střetem se může ukázat jako výborný nápad ze strany tvůrců. Nezbývá než počkat, jak to dopadne.
Snad ještě nikdo se v celé sáze nepřemístil tak epicky jako profesor Snape v tomto záběru :). Upozorňujeme na dvě osoby, které leží za ním, jedna nalevo od něj a druhá vpravo (je třeba pořádně se podívat, jsou vidět pouze podrážky bot a kus pláště). Domníváme se, že nalevo je smrtijedka, která následovala Snapea utíkajícího z astronomické věže po Brumbálově smrti. Totožnost druhé osoby se nedá odhadnout.
Harry používá kouzlo "Aquamenti", ale proti zložáru s ním nemá šanci, nezbývá než tedy dál utíkat.
Bradavický most se bortí a z něj padá skupinka v čele s Prašivcem, vůdcem lapků, která v knize nijak nezaujala, ale ve flmu dostal celkem velký prostor a zapůsobil snad na každého. Toto nejspíš znamená jeho konec a pro nás je jeden z těch na temné straně, s kterými se budeme těžko loučit.
Dočkáme se nějakého ostřejšího slova z úst Molly Weasleové a opravdu se Bellatrix roztříští na milion kousků? Toť otázka.
Armáda smrtijedů před Bradavicemi. Doufáme, že tohle není dokončený záběr a tvůrci na něm ještě zapracují, protože celý ten shluk působí velmi digitálně a uměle, vůbec ne jako živí herci. Například se podívejte na postavu úplně dole téměř uprostřed, jeho hlava vypadá jako vyrenderovaný, trochu okousaný výtvor nějakého programu.
Ginny se vrhá vstříc Harrymu a pan Weasley běží za ní a chytá ji za ruku... Neville v ruce drží neforemnou hnědou věc s několika cípy, s největší pravděpodobností Moudrý klobouk, každý z vás určitě ví, jakou s Nevillem sehraje úlohu při ničení viteálů.
PS: omlouvám se za dělení, nevešlo se mi to znakově do jednoho článku.
Zdroj : reducto.blog.cz

Rozbor Traileru k druhé části HP !! 1.část !

1. května 2011 v 20:49 | já
Na začátku Snape s rozevlátým pláštěm kráčí Godrikovým dolem k zničenému domovu Potterů, který již navštívil Voldemort. Právě od Princova příběhu si hodně slibujeme, určitě bude jednou z nejdojemnějších částí filmu, ne-li tou úplně první.
Proslýchá se, že v této scéně po vstupu do domu Severus Snape vezme mrtvou Lily do náruče a obejme ji. Pokud je tomu tak, nejspíš si ti slabší budou muset připravit kapesníky.
Hned po záběru na kráčejícího Snapea následuje krátký pohled na diadém Roweny z Havraspáru s citátem "Wit beyond measure is man's greatest treasure", česky "Vědět, jak nejlíp na to, je nad všechno světa zlato".
Dvě malá děvčátka na louce jsou Petunie a Lily Evansovi. Lily předvádí své kouzelné schopnosti tím, že nechává rozevírat a zavírat okvětní lístky sedmikrásky. Jedná se o jednu ze vzpomínek Severuse Snapea, které ukáže Harrymu a pokud se v této části budou tvůrci striktně držet knihy, dočkáme se i malého Severuse, který děvčata vyruší. Celý okamžik se odehrává ještě před Lilyiným nástupem do Bradavic, dosud neví, že je čarodějka.
V době druhého dílu neměli tvůrci a fanoušci ani tušení, jak zásadní význam má pro příběh zničení deníku Toma Raddlea. Možná se nám tímto letmým záběrem snaží naznačit nějakou rekapitulaci do této doby zničených viteálů - je to deník a prsten.
Levá ruka s největší pravděpodobností patří Harrymu a domníváme se, že ženská ruka napravo patří Lily. Harry již musel ze Zlatonky vytáhnout Kámen vzkříšení, díky kterému se mu zjeví jeho mrtví rodiče a další z přátel, kteří zahynuli v boji proti Voldemortovi.
Harry u Dobbyho hrobu poblíž Lasturové vily. Hrob je vytvořený tak, jak měl Harry pocit, že by jej Dobby chtěl - s použitím fyzické práce a ne kouzel. Zdá se, že Harry něco drží v rukou a možná tu věc chce položit na hrob, ale nemáme tušení, o co by mohlo jít. V knize Harry pouze vytvoří hrob a květiny na něj Dobbymu nosí Lenka.
V rychlém záblesku je Fenrir Šedohřbet kouzlem prohozen jedním z bradavických oken.
Podle našich odhadů jsou tyto tři těla pod vodou Harry, Ron a Hermiona po seskoku do jezera, když uprchli se slepým drakem z Gringottovy banky.
"Harry Pottere, bojoval jsi statečně. Ale nechal jsi své přátele, aby za tebe raději umírali, než aby ses mi postavil tváří v tvář. Tuto noc, postav se mi a čel svému osudu." V traileru se slovy příliš neplýtvá. Voldemort svým tichým hlasem Harrymu oznamuje, že dnes to již všechno skončí. V záběru, v němž se mu po pravém boku plazí jeho věrný Nagini, kráčí přes spousty mrtvých těl v Malfoyově sídle směrem k Dracovi. Příslib chyceného Pottera a následné zjištění, že opět uprchl, ho rozběsní tak, že za sebou nechá místnost plnou mrtvol.
Draco má výraz viníka a Voldemort sám se tváří skoro smutně, jako by všech ukončených životů svých stoupenců litoval.
Musím říct, že jsme se po akční stránce těšili hlavně na finální bitvu v Bradavicích, ale i útěk z Gringottovy banky vypadá jako veliký nářez. Tvůrcům se velmi povedlo i provedení draka albína, který vyvázne z temných podzemních tunelů a dostane se s triem na svobodu.
Na prvním screenu si všimněte docela rozsáhlé díry v okně Velké síně - bitva již začala a profesorka McGonagallová povolává bradavická brnění rytířů, aby se také zapojila do bitvy. Vzpomínáte na šachové figury v prvním díle a jak mocně působily, prestože se jen posouvaly po políčcích a urážely kamenné kusy ostatních? Tohle bude mnohem větší :).
Nejspíš jeden z okamžiků, kdy se Harry pronikne do Voldemortovy mysli a bude tak moci zjistit, jestli už objevil další prázdnou viteálovou skrýš nebo je dokonce na cestě do Bradavic.
Kingsley Pastorek vysílá kouzlo a chrání skupinku za sebou. Za Hermionou a Ronem stojí Neville Longbottom a pan Weasley. Opět upozorňuji na okno, je v něm podstatně větší díra než předtím, noc skončila a už začalo svítat - bitva vstupuje do závěru, někdy v této době Voldemort na Harryho vyšle zakázanou smrtící kletbu.
2. část naleznete v dalším článku

Trailer k druhé části HP

1. května 2011 v 20:39 | já


Voldemort: Harry Pottere, bojoval jsi statečně. Ale nechal jsi své přátele,
aby za tebe raději umírali, než aby ses mi postavil tváří v tvář. Tuto noc, postav se mi a čel svému osudu.
Ron: Můžeme to skončit.
Harry: Nikdy jsme nechtěl, aby kdokoliv z Vás za mě zemřel.
Harry: No tak, Tome. Pojďme to skoncovat tak, jak jsme začali. Společně.
Voldemort: Pouze já mohu žít navěky.
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -