image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Daniel Radcliffe Získá "homosexuální" cenu!!!

30. dubna 2011 v 11:37 | já

STARS: Daniel Radcliffe získá

Filmový Harry Potter si převezme neobvyklé ocenění...
Jde o cenu Hero Award organizace The Trevor Project, newyorské skupiny, která bojuje proti sebevraždám nepochopených gayů, lesbiček, bisexuálů a transvestitů v teenagerském věku.

Daniel (21) se společností spolupracuje 2 roky a říká: "Je fantastické dozvědět se, že dělám svou práci dobře. Hero Award pro mne bude velká čest." Cenu dostane v červnu.

"Pokud jde o filmovou kariéru, tak si myslím, že jsem toho dokázal hodně a je to skvělé, ale práce na tomto projektu je pro mne mnohem důležitější. Jsem rád, že mohu mé slavné jméno propůjčit něčemu tak důležitému. Vždyť sexuální orientace není nemoc, s tou se rodíme! Jenže to všichni neví," tvrdí Daniel.

Herec se také objevil v promo spotu na non-stop linku pomoci organizace The Trevor Project: "Ne já, ale opravdové ocenění, si zaslouží dobrovolníci, kteří den co den sedí u telefonů help linky. Těm patří dík a uznání."

Trevor Project založili v roce 1998 filmaři James Lecesne, Peggy Rajski a Randy Stone. Hero Award dosud získali herec Nathan Lane, herečka Vanessa Williams nebo scénárista Dustin L. Black.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -