image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Duben 2011

Harry Potter 7 druhá část !!!

30. dubna 2011 v 11:41 | já

HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - ČÁST 2

MOVIE & TV: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 - foto
Zdroj: Warnerbros.
Válka čarodějného světa a doslova vibrující závěr celé série. Koukni na ukázku už teď!
Poslední díl potterovské série, kde se rozloučíš s Danielem Radcliffem, Rupertem Grintem i Emmou Watson. Pro ně samotné skončila poslední klapkou desetiletá etapa života, kdy se z dětí stali dospěláci a hvězdy filmového nebe. Kdo by to byl na začátku řekl, že...?


Harry v posledním dílu cítí, že je čas, poměřit síly s Voldemortem. Blíží se rozhodující bitva a jede z nich bude muset položit oběť nejvyšší.

Film bude mít premiéru v Česku 14. července a chystá se jak 2D, tak 3D verze.

Poslední díl je prý doslova nadupaný napětím, je elektrizující a plný skvělý triků. Bude to ten nejlepší?

Daniel Radcliffe Získá "homosexuální" cenu!!!

30. dubna 2011 v 11:37 | já

STARS: Daniel Radcliffe získá

Filmový Harry Potter si převezme neobvyklé ocenění...
Jde o cenu Hero Award organizace The Trevor Project, newyorské skupiny, která bojuje proti sebevraždám nepochopených gayů, lesbiček, bisexuálů a transvestitů v teenagerském věku.

Daniel (21) se společností spolupracuje 2 roky a říká: "Je fantastické dozvědět se, že dělám svou práci dobře. Hero Award pro mne bude velká čest." Cenu dostane v červnu.

"Pokud jde o filmovou kariéru, tak si myslím, že jsem toho dokázal hodně a je to skvělé, ale práce na tomto projektu je pro mne mnohem důležitější. Jsem rád, že mohu mé slavné jméno propůjčit něčemu tak důležitému. Vždyť sexuální orientace není nemoc, s tou se rodíme! Jenže to všichni neví," tvrdí Daniel.

Herec se také objevil v promo spotu na non-stop linku pomoci organizace The Trevor Project: "Ne já, ale opravdové ocenění, si zaslouží dobrovolníci, kteří den co den sedí u telefonů help linky. Těm patří dík a uznání."

Trevor Project založili v roce 1998 filmaři James Lecesne, Peggy Rajski a Randy Stone. Hero Award dosud získali herec Nathan Lane, herečka Vanessa Williams nebo scénárista Dustin L. Black.

Bude další Harry Potter ?

30. dubna 2011 v 11:33 | já

STARS: Daniel Radcliffe: Bude další Harry Potter? - foto

Herce vyděsil titulek britského bulvárního plátku, který hlásá: "J.K. Rowling píše další díl Harryho Pottera!"
Je to ale pravda? "Málem to se mnou seklo, když jsem si tu větu přečetl," přiznává čarodějnický učeň z Bradavic a dodává, že okamžitě popadl telefon a poslal spisovatelce SMSku: "Hele, je to pravda? Píšeš další knihu?"

J.K. Rowling (45) nechala Daniela (21) pořádně vydusit a několik hodin na zprávu neodpovídala: "Dalšího Harryho si nedokážu představit. Ten příběh pro mne skončil. Vážně jsem se strašně bál, že bude nový díl," svěřuje se herec.

K večeru mu ale naštěstí pípla očekávaná SMS. "Jako vždycky v ní J.K. zavtipkovala a napsala mi, že můj výkon v Relikviích smrti byl tak úžasný, že za odměnu už nikdy další díl Harryho Pottera nenapíše. Dost jsem si oddychl!"

"Natáčení HP bylo samozřejmě skvělé, ale život jde dál," vysvětluje ještě star: "Nemám čas vzpomínat. Mám spoustu další práce a jsem za to velmi rád!"

Podívej se na scény z natáčení posledního dílu HP

Zdroj : Bravo.cz


Harry Potter na cestě - video

21. dubna 2011 v 15:34 | já
Společnost MagicBox, která u nás před pár dny vydala DVD a Blu-Ray s filmem Harry Potter a Relikvie Smrti: První část, poskytla pouze pro server iDnes.cz exkluzivní dvacetiminutový dokument Harry Potter: Na Cestě (Harry Potter: On the Road). Tento dokument popisuje místa, na kterých se nejnovější potterovka natáčela, takže uvidíte, kde všude se štáb vyskytoval, jelikož se jedná o první potterovku, která nebyla z větší části natáčena pouze ve filmových studiích. Dokument byl v zahraničí vydán ve speciální edici jako samostatné DVD, takže abychom nebyli o nic ochuzeni, na dokument se můžeme zdarma s českými titulky podívat i my.

Poslední den natáčení : byl plný emocí .. :( ...bude mi to chybět !!

21. dubna 2011 v 15:07 | já
Pamatujete, jak jsem zde téměř před rokem zveřejňovala článek, ve kterém jsem Vás informovala o tom, že padla úplně poslední klapka na natáčení Harryho Pottera? Bylo to 12.6.2010 a nedávno vyšlo dokonce najevo, co přesně za scénu se natáčelo. K překvapení nás všech to byla scéna z první části, konkrétně skákání tria na žíněnky (ve filmu do krbu na Ministerstvu kouzel), ale to není to hlavní. Až v těchto dnech se totiž na internetu objevilo video, které zachycuje atmosféru posledního dne a přináší nám tak jedinečné záběry z placu. Velmi mě mrzí, že video trvá pouhou minutu, ale věřím, že se tvůrci k tomuto momentu vrátí důstojněji při tvoření bonusů pro druhou část a nebo si tyto záběry dokonce pošetří až do chystaného dokumentu o natáčení obou dvou částí, na kterém se údajně již pracuje. Ale co vskutku nejde přehlédnout ani na takto malém časovém prostoru jsou bezpochyby emoce a opravdové přátelství mezi herci. Objetí Emmy a Ruperta je totiž nezapomenutelné. Doslova.Celý Harry Potter mi bude strašně chybět .. chtěla bych aby se natáčeli další díly .. :((( ..a jak jste na tom vy ?? Zajímá mě jestli jen já si to takhle beru nebo je to líto více lidem proto pište komenty a hlasujte v anketě .. :D
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -