image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Leden 2011

Něco Extra prozrazeno : Tvůrci žádají o pomoc při vybírání obalu na Blu-ray

29. ledna 2011 v 20:44 | já |  harry potter
Včera jsme Vás informovali o velkém překvapení, které si pro nás tvůrci připravili na jejich oficiálním profilu na sociální síti Facebook. Odhalit ho měli dnes a to se také stalo. Máme totiž možnost hlasovat v anketě a vybrat lepší obal pro Blu-Ray vydání filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: První část ze dvou variant. Ty nám ve speciálním videu představila samotná Emma Watson a rozhodovat se můžeme mezi triem v lese, kde jsou vidět celé postavy a nebo pouze jejich tváře. Hlasování trvá velmi krátkou dobu, pouze do 30.1., zřejmě kvůli tomu, aby studio WarnerBros. mohlo již příští týden konečně oficiálně zveřejnit informace o chystaném DVD a Blu-Ray, včetně grafických podob. Nakonec se z toho všeho vyklubalo něco extrémně vzrušujícího jen pro fanoušky v Anglii, pro které bude výsledek ankety platný. V Americe se obaly vždy trochu liší a stejně tak jsme na tom i u nás v Česku, takže ať už anketa dopadne jakkoliv, nás může čekat něco trochu jiného. I když je pravda, že česká vydání napodobují spíše ty anglické edice. I přes to se ale jedná o Blu-Ray edici, takže bychom se nedivili, kdyby DVD edice, kterou si bude pořizovat asi nejvíce z Vás, vypadala úplně jinak . Nechme se překvapit, příští týden nám napoví více. DVD a Blu-Ray v ČR vyjde 13.4.2011.

Tvůrci na Facebooku slibují Něco Extrémně vzrušujícího !!!

29. ledna 2011 v 20:41 | já |  harry potter
Oficiální stránka na Facebooku o HP filmech včera zveřejnila krátkou zprávu, ve které nás připravuje na velké překvapení, kterého bychom se měli dočkat již příští týden. O co vůbec jde? To zatím nikdo neví, ale dozvědět bychom se to měli právě dnes. Originální zpráva zněla takto: "Pro naše fanoušky na Facebooku máme něco extrémně vzrušujícího na příští týden. Zítra se můžete těšit na VELMI speciální oznámení. Jsme ohromně nadšení, ale zatím Vám nic nemůžeme říct nebo budeme zasaženi svazující kletbou." Fanoušci nejvíce diskutují o traileru ke druhé části, oficiálním oznámení DVD první části a nebo o znovu uvedení první části do kin, ale tentokrát ve 3D formátu. Pokud tvůrci dodrží své slovo, na přelomu dneška a zítřka bychom se měli dozvědět, o co konkrétně půjde. Zůstaňte s námi, o všem Vás budeme včas informovat.

Během týdne se také objevily nové promo fotky hlavních postav k oběma filmovým částem. K příležitosti nominace na Oscara za soundtrack k filmu Králova řeč se Alexandre Desplat také vyjádřil k Relikviím Smrti. Prozradil, že v současné době začíná na hudbě k filmu pracovat a že se ji hodlá plně věnovat. O posledním filmu prohlásil, že je to jeden velký ohňostroj a bude potřeba vynaložit hodně energie při tvorbě hudby. Film Harry Potter a Relikvie Smrti: Druhá částvstoupí do kin 14.7.2011.Sebevražda ? Ulehči to policii

26. ledna 2011 v 16:04 | já |  mixík
Pár tipů jak se zabít a ušetřit policii práci :D 

1. Oběsím se doma na háku od lustru. (Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak čuchat, po měsíci. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Hubu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat).

2. Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. (židli ssebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře - zejména to platí u těch starejch plechovejch protipožárních)

3. Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. (Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví)

4. V přírodě se věším na místě z dálky viditelném.(není nic horšího, než jeden oběšenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování)

5. Skok z mostu (Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policíí, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný krafání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel. Ani havrani nemají času nazbyt)

6. Zastřelím se (Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.)

7. Přejedu se vlakem (Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím tratě s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým. Policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod a pod.)

Obecné zásady:

** Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem. Vážím si práce kriminálky a tudíž jí usnadním identifikaci

** Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát,odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie, pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet. Vždy řádně popíši místo sebevraždy, ve složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.

** Volím takové místo, kde mne najdou, než budu smrdět, nebo adekvátní jiná opatření - např v zimě když mrzne.

** Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.

** Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcování a pod.- jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.


Internetová škola Bradavice

25. ledna 2011 v 22:36 | já |  harry potter
Ahojky .. mám pro vás úža tip ... chtěli yste chodit do bradavické školy stejně jako HP .. ? Můžete .. přes internet ... v dnešní době je spousta bradavických škol ale málo která je fakt dobrá .. většinou je to jen málo povedenej blog nebo tak něco .... ale mam jednu školu kde je to jiný ... seš student .. jsou tam i profesoři , duchové atd... musíš navštevovat alespoň jeden předmět který si sám vybereš(na výběr je z hodně předmětů ) ..  a z toho předmětu máš pak každé 2 týdny od profesora který zrovna ten předmět učí , nějakou látku .. prostě jako výklad hodiny ... a taky musíš každ ty 2 týdny vypracovat a odevzdat úkol který i učitel zadá .. prostě vše jako v normální škole .. stránku nedělali žádní amatéři ... je opravdu kvalitně udělaná ... máš tam např. i spousty tajných chodeb jako že na něco klikneš a najednou se ti něco zjeví ... prostě jako na hradě.... tak ať už nezdržuju ... mimochodem na registraci máte jen do 31.1. .. škola taky dodržuje školní rok .. během roku se nelze přihlásit .... ale rok neni stejně dlouhý .. je od září do konce ledna .. pak od unora do konce června .. pak sou prázdniny a nanovo ... tak teď už ta stránka ... 
www.hogwarts.cz
prominte ze sem se tak vypsala ... kdyby chtel nekdo pomoct .. pokud zjisti jak muze mi tam napsat .. jmenuju se tam Sarah Callens ... pokud nevíte jak nebo potřebujete s nečim poradit napiste do komentu ... pokud se diky tomuto clanku tam nekdo pryhlasi .. pisnete mi tam nebo tady ... děkuju 

Lady Sovereing

25. ledna 2011 v 22:23 | já |  mixík
Ahojky .. jsem z5 po dlouhé době a přináším vám Info o jedné super Raperce .... moc mě zaujala a myslím že sem přidám další Rubriku :D ... 
Dámy a pánové .... Lady Sovereing !!!!


Lady Sovereign, vlastním jménem Louise Amanda Harman, se narodila 19.12.1985 v Londýně.
Od dětství byla tak trochu potížistka :D (Utekla ze střední, a z práce jí vyhodily už po třech týdnech xD ).. Měří 152 (Možná 155) cm.. a proto má jeden ,,Velký" problém - dostat se do nějakého klubu.. V rozhovoru pro jeden časopis řekla, že jednou zase chtěla jít do klubu a nechtěli ji tam pustit a tak se jich zeptala kolik si myslí, že je jí roků a ochranka v pohodě odpověděla, že tak 12, maximálně, že prý 14..
Ale udělala ze své velikostní nevýhody, přednost.. a začala si říkat "The biggest midget in the game" :D .. (Jen tak pro upřesnění.. to v překladu znamená "Největší skrček v branži" ...

Po vydání dalších singlů Cha-Ching, 9 To 5 a Hoodie se o Lady Sovereign vědělo již i v USA.
Právě pro americký trh se Lady Sovereign rozhodla vydat v roce 2005 EP s názvem Vertically Challenged, na které zařadila většinu svých dosavadních největších hitů. EP si všiml legendární Jay-Z, majitel největší rapové nahrávací společnosti Def Jam, a nabídl Lady Sovereign kontrakt a slíbil jí spolupráci s takovými hvězdami jako třeba Missy Elliot, nebo s The Neptunes.. Ta ho pochopitelně přijala, a proto je její debutové album Public Warning vydáno pod nálepkou Def Jam/Universal.

Říká se jí Eminem v sukních.. i když sama sukně nenosí a zásadně je odmítá.. ale už podle přezdívky je jasný, že asi bude hodně dobrá.

Její největší hit je určitě Hoodie, ve kterém se ohrazuje proti zákazu nosit kapuce na veřejných místech v Británii.

Animačky s Harry Pottrem

16. ledna 2011 v 23:29 | já |  harry potter
-Ron a Hermi jak běží po nádvoří Bradavic ... 


Nádherná
Jen obrázková:
http://i847.photobucket.com/albums/ab34/DarknessIsComing/Harry-Potter_and-the-half-Blood-Pri.gif

z natáčení šestky:
http://storage.canalblog.com/95/71/575592/41463846.gif

Voldyho tanec xD.
voldemortspaz.gif Voldemort conducts image by marchof1000

relikvie:
Harry Potter and the Deathly Hallows Buch Book 7 Avatar

Harry uniká před drakem:
Bonnie na natáčení =):
bonnie1.gif ginny weasley image by pinksnowheart
S mandragorama:
natáčení pětky:

Ups

A další už nebudu komentovat =):
trelawney.gif professor trelawney 1 image by darling-lili
Article de Marine (ancienne webmiss) ~> new blog!!fda

hp

g


Natáčení Turnaje 3 kouzelníků 

Příčná ulice nebo Příčnalice??:-)


časová osa Harry Potter+ ANKETA

16. ledna 2011 v 13:10 | já |  harry potter
 • 3.1.2010 - Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve se oficiálně stává nejvýdělečnějším filmem za rok 2009. V kinech po celém světě vydělal 929 milionů dolarů a stal se tak úspěšnějším snímkem než třetí Doba Ledovánebo druzí Transformers.
 • 19.1.2010 - WarnerBros. vpouští do světa zprávu, že soundtrack k první části Relikvií Smrti složí francouzský skladatel Alexandre Desplat. Fanoušci stále doufají pro druhou část v návrat Johna Williamse.
 • 27.1.2010 - Začínají prosakovat nepotvrzené informace o uvedení obou částí Relikvií Smrti do kin kompletně ve 3D po vzoru Avatara, který změnil filmové dějiny. 
 • 2.2.2010 - Princ Dvojí Krve získává jednu nominaci na Oscara v kategorii nejlepší kamera. Na skutečnou sošku však film začátkem března nedosáhl, vyfoukl mu ji právě Avatar.
 • 5.2.2010 - Je to oficiální, obě Relikvie Smrti budou převedeny do 3D formátu.
 • 6.2.2010 - Dan, Emma a Rupert se objevují v žebříčku 40 nejvýdelečnějších umělců za rok 2009.
 • 22.2.2010 - Exkluzivně zjišťujeme, že se první ukázky k Relikviím Smrti dočkáme až během léta.
 • 2.3.2010 - Joanne K. Rowlingová na svém Twitteru dává světu vědět, že momentálně pracuje na nějaké nové knize. Doslova napsala: "Pero a papír jsou pro mě v současné době prioritou."
 • 19.3.2010 - Na akci zvané ShoWest proběhla první prezentace několika scén z obou filmů vybrané veřejnosti. Uvedl je samotný prezident studia Alan Horn. V ten samý den vypukl na natáčení Relikvií požár, museli zasahovat samotní hasiči, nikdo nebyl zraněn.
 • 25.3.2010 - Zábavní park na Floridě v Orlandu Wizarding World of Harry Potter bude otevřen v červnu. Navíc vyšlo najevo, že se Emma Thompson v roli profesorky Trelawneyové do posledního filmu nakonec vrátí, ač zpočátku (kvůli jiné roli) odmítala. O den později se na internet dostávají fotky, na kterých jsou zachyceny zříceniny Bradavic ve filmovém studiu. Fanoušci jsou nadšení. 
 • 31.3.2010 - Nakladatelství Bloomsbury představuje nové, jednotné obálky všech sedmi knih, které budou koncem roku dostupné v Anglii. V ten samý den hudební stanice MTV prohlašuje, že má exkluzivní záběry zRelikvií Smrti.
 • 4.4.2010 - Tvůrci oslavovali blížící se konec natáčení v jedné z hospod poblíž studia Leavesden natolik bujaře, až tam zapomněli samotný scénář k filmu. Ten našel nejmenovaný návštěvník a poskytl jej redakci britských novin The Sun. Ti jej vrátili studiu WarnerBros.
 • 11.4.2010 - Natáčení mělo podle původních plánů už končit, ale tvůrci přiznávají, že nestíhají. Samotný konec natčení odhadují nejdříve na červen.
 • 27.4.2010 - Probíhá natáčení epilogu. Objevují se zvěsti, že se v epilogu objeví i rodina Dursleyových. Na Twitteru to napsal samotný Harry Melling (Dudley), svůj tweet však po několika minutách stáhl. Nikdo dosud neví, jak to nakonec bude.
 • 25.5.2010 - Na internet se dostávají šokující fotky a videa s herci z epilogu. Můžete vidět všechny hlavní postavy a jejich dramatické změny po 19 letech, dokonce i jejich fiktivní děti. U Warnerů si právě asi rvou vlasy z hlavy...
 • 1.6.2010 - EA představuje chystanou videohru Harry Potter and the Deathly Hallows: Part One.
 • 6.6.2010 - Na internet unikají desítky dosud neviděných fotek z chystaných kalendářů na rok 2011.
 • 7.6.2010 - Během udílení cen MTV Movie Awards jsou odvysílány nové záběry z obou filmů v promo klipu. Došlo tak na potvrzení slov MTV, která se záběry chlubila měsíce dopředu na svém webu.
 • 12.6.2010 - Oficiální konec natáčení Harryho Pottera. KONEC.
 • 18.6.2010 - Otevření zábavního parku Wizarding World of Harry Potter na Floridě v Orlandu.
 • 26.6.2010 - Úspěšná videohra LEGO Harry Potter: Roky 1-4 jde do prodeje. Ihned si získává oblibu u kritiků i u hráčů a jen během prvního měsíce se prodalo 2,7 milionů kopií. Zkrátka úspěch.
 • 29.6.2010 - Oficiální TEASER TRAILER k oběma částem Relikvií Smrti je tady.
 • 3.7.2010 - Je představen oficiální plakát k oběma částem, na kterém jsou zachyceny hořící Bradavice.
 • 9.7.2010 - Televizní stanice ABC Family odvysílala tři krátká videa, která odhalují nové záběry ze samotných filmů i z natáčení Relikvií Smrti doplněné rozhovory s herci a tvůrci.
 • 6.8.2010 - Emma Watson se nechala ostříhat. Všechny šokuje svou oficiální fotografií. 
 • 12.8.2010 - Magazín Entertainment Weekly přináší první oficiální fotky z filmu a rovněž i exkluzivní informace; mezi nimi odhaluje i oficiální ukončení první filmové části (Voldemort získá hůlku Smrti).
 • 10.9.2010 - Na povrch se dostává první oficiální TV spot k první části Relikvií Smrti.
 • 23.9.2010 - Oficiální TRAILER k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: První část.
 • 29.9.2010 - WarnerBros. vydává první plakáty k filmu (trio v Anglii). Během října představí všechny zbývající, včetně toho finálního, tedy tria běžící lesem. 
 • 1.10.2010 - Exkluzivně odhalujeme, že do konce roku vyjde český překlad dlouho očekávané knihy Harry Potter: Filmová kouzla. O několik týdnů později přinášíme i screeny z české verze.
 • 2.10.2010 - Harry Potter a Fénixův Řád si odbýjí svou premiéru na TV Nova.
 • 8.10.2010 - Šok! První část Relikvií Smrti nebude ve vehementně propagovaném 3D. K náhlému zrušení došlo téměř měsíc před premiérou. Důvody? Konverze se prostě nestíhala, ale počítá se s 3D Blu-Ray disky.
 • 7.11.2010 - Daniel Radcliffe se objevuje v seriálu Simpsonovi. Dabuje zde postavu, která nápadně připomíná Edwarda Cullena ze Stmívání. Vlastně to je Edward, jedná se o parodii v halloweenském speciálu.
 • 9.11.2010 - Je to oficiální, Alexandre Desplat složí hudbu i pro druhou část Relikvií Smrti. Poslední naděje fanoušků za Johna Williamse tak definitivně vyhasla. Jako útěcha může posloužit alespoň skvělý výkon Desplata v první části.
 • 10.11.2010 - V ČR vycházejí ultimátní edice prvních čtyř HP filmů na DVD. Ovšem výrazně ochuzené oproti zahraničním verzím, kde se dočkali různých sběratelských předmětů, skvělého balení a delších filmů.
 • 11.11.2010 - V Londýně probíhá celosvětová slavnostní premiéra filmu Relikvie Smrti: První část.
 • 14.11.2010 - Do prodeje se dostává videohra Harry Potter and the Deathly Hallows: Part One. O týden později přinášíme exkluzivní soutěž o tři originální kusy, které nám věnovala společnost EA.
 • 18.11.2010 - Film Harry Potter a Relikvie Smrti: První část vstupuje do českých kin.
 • 19.11.2010 - Film Harry Potter a Relikvie Smrti: První část vstupuje do kin v Anglii a v USA.
 • 20.11.2010 - V ČR se do prodeje dostává kniha Harry Potter: Filmová kouzla, která zde slaví mimořádné úspěchy. Do měsíce je vyprodaná, dotisk se plánuje až na příští rok.
 • 28.11.2010 - První část Relikvií Smrti stanovila v Česku rekord - během premiérového víkendu na film zašlo přes 246 000 lidí, to se žádnému jinému filmu u nás dosud nepodařilo!

Tak to byl rok 2010 u Harryho Pottera .. příští rok už ohužel nebude časová osa tak plná .. vlastně na ní nebude prakticka nic ... až na vydání 2. části tak se těšme alespoň na toto .. . 

Videjko Harry Potter -skvělé záběry !!

16. ledna 2011 v 12:58 | já |  harry potter
Tak tady na Youtube jsem našla video kde je spousta dost dobrých scén z druhé části Harryho Potter tak se určitě jukněte .. !!

Justin Bieber jako Harry Potter ..+ anketka

16. ledna 2011 v 12:51 | já |  mixík
Ahojky .. tuhle fotku mi poslala kamojda na Facebooku takže tady to máte .. je to obrázek kdy je Justin Bieber jako Harry Potter .. Fakt hustý.. + anketka .. kdo je lepší ?? Justin Bieer bo Harry Potter ....


verunka6.blog.cz ...Harry Potter a Justin Bieber

Přesmičky

9. ledna 2011 v 17:51 | já |  o blogu
Dokážete vyluštit následující přesmyčky?

1) L O V Š A T K A V

2) V R I B O C E O

3) K O M H A R I N A

4) S Í K E J N E Y

5) K E N T A S I R C O

6) T L A P O A N I

7) K R E A T I N P O

8) L A R Í B Z E I

9) Ř E T A K I A N

10) J O S A V R A L

Poradím vám. V přesmyčkách se skrývá zvíře, květina, stát, hudební nástroj, dívčí jméno, strom, chlapecké jméno, město pták a pohoří. 

Diplomek pro toho kdo to vyluští celé .. ale najde se i ně co pro ty kteří budou vědět byť jen jedno . Odpovědi pište do komentů .. 

Oficiální scénář k Relikvii smrti část 1. ... Ke stažení

9. ledna 2011 v 0:19 | já |  harry potter
Bývá zvykem, že studia několik měsíců po premiéře zveřejní na internetu oficiální scénář, podle kterého se celou dobu natáčelo a každý si jej může legálně a zdarma stáhnout a pročíst. A konečně se tak stalo i v případě nějnovější potterovky, tedy první části Relikvií Smrti. I My tak nyní máme možnost podívat se na to samé, co si před mnoha a mnoha měsíci pročítali samotní herci, tvůrci, Joanne Rowlingová a další důležité osoby, bez kterých by sedmý film ani náhodou nevznikl. Úžasný pocit, že jo? Scénář má 157 stran a je pochopitelně psaný v angličtině. A ač se to v kině nemuselo vůbec zdát, scénář toho obsahuje mnohem více, než finální sestřih filmu, jenž jsme mohli vidět. Určitěje nutno zmínit že scénář byl 9krát přepisován. To je poměrně neobvyklé, ale zase se není čemu divit, jelikož tvůrci často obsah scénáře měnili kvůli dvěma filmovým částem a hlavně docházelo k novým úpravám i v průběhu samotného natáčení, kdy se objevily nové nápady a nebo naopak problémy, které se musely vyřešit a přetočit. To dokazuje výčet hned na první straně, kdy se do scénáře zasahovalo i v posledních týdnech, dokonce i dnech natáčení.

STÁHNĚTE si oficiální SCÉNÁŘ k první části RELIKVIÍ SMRTI

A teď již k samotným úpravám. Těch je poměrně hodně. Například, začátek měl být trochu jiný. Film začal proslovem ministra Rufuse Brouska a až poté následovala scéna s Hermionou a jejími rodiči. Podle scénáře jsme ale hned po logu studia WarnerBros. měli sledovat rozpohybovaný Denní Věštec, který nám měl shrnout a přinést spoustu nových informací, včetně proslovu Brouska na Ministerstvu kouzel a až poté mělo vyplynout, že novinami listuje Hermiona. Scéna s jejími rodiči byla pochopitelně také prodloužená, měla s nimi pár dialogů a celkově to mělo větší rodinnou atmosféru. Arthur Weasley zase hned na začátku Ronovi ukazoval ve své dílně rádia, díky kterým je celý Řád v kontaktu, a jak to bylo s Dursleyovými? Něčeho navíc jsme se dočkali, konkrétně rozhovoru Harryho s tetou Petunií o magii a jeho matce a menším rozloučením mezi Harrym a Dudleym. Dále ve scénáři byla spousta dialogů, které osvětlovaly pár věcí, ale jejich nepřítomnost na ději nijak zásadně nic nezměnila (např. podle scénáře měla následovat Batyldu do horní místnosti i Hermiona stejně jako v knize).

Díky scénáři můžeme také moc dobře vidět, že tvůrci měnili konec první filmové části každou chvíli. Ještě v červnu se totiž počítalo s tím, že sníměk skončí scénou, kdy je trio přivedeno lapky před brány Malfoyovic sídla. U brány měla stát Bellatrix a posledním záběrem měl být pohled na Harryho čelo, kde byla v celé své kráse vidět jeho jizva. Nevím proč, ale tenhle konec na mě působí možná i lépe, než ten finální. Ano, sice bychom byli ochuzeni o scénu v Malfoyovic sídle, na kterou bychom si museli počkat až do druhé části, ale byl by to skutečný cliffhanger. I když chápu, proč tvůrci od této možnosti na poslední chvíli nakonec upustili - film by něměl žádné pořádné finále. Ve scénáři je toho zkrátka moc a moc, každopádně jeho pročtení Vám vřele doporučuju. Procvičíte si angličtinu a uvidíte, jak moc se liší papírová verze od té koukatelné. A že je to velmi zajímavé porovnání.Určitě si to pročtěte .. a jestli neumíte Anglicky hoďte si to do překladače Google ... nestojí sice za nic ale alespoň malý nástin .. 


Oblíbený másloví ležák ...prodáno již 1 000 000 kusů !!!

9. ledna 2011 v 0:10 | já |  harry potter

1 milion prodaných máslových ležáků na kouzelnickém světě Harryho Potter.
Universal Orlando zveřejnilo informaci, že se v parku- Kouzelnickém světě harryho pottera od slavnostního otevření prodalo již 1 000 000 máslových ležáků. Na oslavu milníku, zábavný park včera rozdal návštěvníkům Prasinek 1 000 máslových ležáků zcela zdarma.

,,Můžete vidět nedočkavé vzrušené obličeje čekajících ve frontě, a jak se jim po prvním doušku rozlije úsměv.",  řekl Ric Florell, generální ředitel a senior viceprezident Resort Revenue Operations pro Universal Orlando. ,,Máslový ležák není jen nápoj. je to zážitek."


♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -