image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Záhada objasněna !!!

15. prosince 2010 v 23:15 | já |  harry potter

Ta scéna otevírá teaser trailer a zavírá film: kamera klouže přes vodní hladinu a přichází na ostrov, na kterém Voldemort udělá ten pěkný efekt.
No a přesně tato scéna zapříčinila několik bezesných nocí nejednomu příznivci HP, který se zároveň zajímá o to, kde se co natáčelo. Kde to jen pohřbili toho Brumbála?
Samozřejmě, ani největší znalci Skotska nemohli to místo odhalit, protože vlastně jde o ... poměrně jednoduchou počítačovou prácičku a dvě skutečná místa.
V podstatě vzali ostrov z Loch Eilt a pomocí počítačové magie ho osadili mezi kopce kolem Loch Arkaig. Obě tyto jezera jsou ve skutečnosti od sebe vzdálené přibližně 40 kilometrů a už si v potterovkách "zahráli" také v minulosti.O všechno se postarala firma Baseblack, zabývající se speciálními efekty. Její ředitel Stephen Elson byl zavázán mlčenlivostí o zákulisních informacích, rozmluvit se mohl až po premiéře filmu.
"I samotný ostrov jsme trošku upravili - ubrali jsme pár stromů a přidali jsme několik vlastních. Samotný hrob je samozřejmě počítačový efekt. "
Samozřejmě prozrazení dvou míst, na kterých se natáčely scény z Harryho Pottera není bezúčelné. Do Velké Británie i samotného Skotska každoročně přichází množství turistů z USA (a jiných koutů světa), kteří chtějí cíleně navštívit místa, kde se natáčely jejich oblíbené filmy. Skotská agentura cestovního ruchu považuje "účinkování" svých jezer, ale i jiných míst, jako je například Glenfinnanský viadukt, Glencoe zda Glen Nevis, v potterovkách za nejlepší možnou reklamu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -