image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
10 otázek pro emm !

1. prosince 2010 v 17:23 | já |  hermiona granger
Na webu časopisu Time byl zveřejněný článek,kde je 10 otázek pro Emmu Watson od různých lidí a její odpovědi na ně. Všechny si můžete přečíst zde. U článku byla také nová,malá fotka,která by měla být focena fotografem jménem:Joseph Lin Chi

Co se vám líbí nejvíce a nejméně na své postavě, Hermioně Grangerové? - Dyah Widiastuti, LONDON
Mám ráda, že má názor, že je inteligentní, že má také srdce. Věci ,které se mi na ní nelíbí: ona je trochu panovačná, trochu mateřská - což jsem si jistá že, může být velmi nepříjemné.

Bojíte se vždy budete vnímána jako Hermiona? - Martin Krista, MNICHOV
Možná je to neznalost, naivita, ale já se toho opravdu nebojím. Nemám intenzivní strach nebo touhu oddělit se od role. Jsem opravdu hrdá na práci,kterou jsem udělala. Jsem velkým fanouškemHarryho Pottera , takže by bylo hloupé, abych se pokusila bojovat proti tomu. 


Je pravda, že někdo zakřičel "10 bodů pro Nebelvír" poté, co jsi odpověděla na otázku správně na Brownu, kde jsi ve druháku? - Brent Cronin, Bothell
No vlastně, jsem opravdu ráda, že se zeptal. Nikdy se mi to nestalo. Možná, že to  někdo říkal, ale nikdy nic takového nikdo neřekl,když jsem byla ve třídě.

Uvažovala jsi o profesi mimo herectví? - Mairead Horton, Cary, NC
Obtížností pro mě je, že mám zájem v tolika různých věcech. Nikdy bych si nemohla opravdu představit samu sebe ,jak dělám jen jednu věc, a jsem si jistá, že budu nakonec dělat čtyři nebo pět různých věcí. Chci být ženou renesanční. Já chci malovat, psát,chci jednat, a chci dělat všechno. 

Na kterém filmu Harryho Pottera jsi nejradši pracovala -?Kameelah Mateen, Clarkston, GA.
Já jsem si užila všechny z nich různými způsoby. Myslím, že ten první byl neuvěřitelný, samozřejmě, protože všechno bylo nové, a všechno co je novinkou je velmi vzrušující. Z hlediska hraní, tento poslední film byl úžasný, protože jsem měla tak velké části, a bylo to opravdu náročné . Udělala jsem hodně scén a měla jsem spoustu velmi obtížných scén.

V červnu skončilo natáčení posledního filmu.
Jaký byl poslední den ? - Tori Dailey, Jacksonville, FLA.
Bylo to opravdu emotivní. Je to skoro pocit, jako zkušenost,když je člověk mimo své tělo, protože to  přicházelo po tak dlouhou dobu. Tolik jsem o tom mluvila a přemýšlela , ale když to vlastně přišlo, prostě mi to nepřipadalo skutečné . Bylo to velmi náročné na zpracování.

Vypadáš úžasně s novými vlasy!
proč jsi se ostříhala? - Tina Nguyen, LORTON, VA.
Měla jsem vlasy dlouhé po dobu 10 let, když jsem hrála Hermionu. Když jsem dokončila natáčení, potřebovala jsem něco jiného. Čekala jsem dva nebo tři týdny. Opravdu musíte být v dobrém rozpoložení, aby jste mohly udělat něco tak drastického.  Když jsem se cítila jistě, ostříhala jsem se a byla jsem ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ | Web | 1. prosince 2010 v 18:01 | Reagovat

to jsou zajímavé otázky :-) a ta fotka je moc pěkná!!! :-)

2 Mary P. Mary P. | Web | 4. prosince 2010 v 17:59 | Reagovat

nechápu proč se ostříhala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -