image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Prosinec 2010

Mahjong s Harry Potter !!

30. prosince 2010 v 17:14 | já |  harry potter
Super hra Mahjong verze HP !!! 
Zahrajte si a pak napište do kterýho kola jste se dostali :D 


Veselé Vánoce ♥♥♥...:-D .. ://

25. prosince 2010 v 0:48 | já |  o blogu
Za okny sipe se sněhu jak kráva, domov nam provoní fernet, rum a tráva. Všichno jsou vožralí nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu roztrhla rachejtle z Číny. Ať se vám podaří poslední krok, pěknýho Ježíška a šťastný nový rok. Vám přeje Vaše Verunka6. Mám vás moocky moc ráda. :) ♥

Fór s Google !!

24. prosince 2010 v 19:55 | já |  mixík
Lidi skuste tohle ...do google mapy vyhledávání tras zadejte z Japan do China ... máte tam po krokách jak se tam dostanete .. a podívejte se na 42 krok ... dobrý ne ?? jestli to nemůžete najít napiště do komentů :D

Harry Potter z perníku

23. prosince 2010 v 1:09 | já |  harry potter
K Vánocům neodmyslitelně patří pečení cukroví, mimo jiné perníků, s kterými si někteří dokáží opravdu zručně zakouzlit. Přinášíme vám dvě úžasná pocukrovaná umělecká díla inspirovaná světem Jo Rowlingové:

 Opravdu neuvěřitelné jsou tyto Bradavice, uvnitř kterých se dokonce svítí tak, jako v těch opravdových. Autorka je dokončila za sedm dní a každý krok, od výroby lepenkového modelu až po zdobení maličkých částí, vyfotila a popsala. Doporučujeme si její fotoalbum prohlédnout, protože poté si člověk uvědomí, jaká to musela být práce. Smekáme :). Celý proces výroby, fotku po fotce, naleznete TADY.
Neméně sladký je i hrad ze sušenek a sladkostí, který za 40 hodin sestavily dvě sestry. Nafotily jej ze všech úhlů, fotografie a jejich stránka jsou ZDE. Při prohlížení mi došlo, jak by bylo nebezpečné zůstat s takovým hradem o samotě v jedné místnosti :D.
A co vy? Pokusili jste se někdy upéct sušenkového panáčka a poté mu cukrem nakreslili na hlavu blesk? 


jak se zabít ?? Jedině ZDE !!

16. prosince 2010 v 22:50 | já |  mixík
Takže pokud se chcete zabít je tohle článek pro vás !!!

1. Oběsím se doma na háku od lustru. (Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak čuchat, po měsíci. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Hubu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat).

2. Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. (židli ssebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře - zejména to platí u těch starejch plechovejch protipožárních)

3. Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. (Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví)

4. V přírodě se věším na místě z dálky viditelném.(není nic horšího, než jeden oběšenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování)

5. Skok z mostu (Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policíí, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný krafání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel. Ani havrani nemají času nazbyt)

6. Zastřelím se (Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.)

7. Přejedu se vlakem (Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím tratě s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým. Policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod a pod.)

Obecné zásady:

** Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem. Vážím si práce kriminálky a tudíž jí usnadním identifikaci

** Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát,odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie, pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet. Vždy řádně popíši místo sebevraždy, ve složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.

** Volím takové místo, kde mne najdou, než budu smrdět, nebo adekvátní jiná opatření - např v zimě když mrzne.

** Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.

** Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcování a pod.- jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.


Vtipné hlášky ze žákovský

16. prosince 2010 v 22:47 | já |  mixík

Vas syn neustale strka svym perem do své spoluzacky v hodine anglictiny prosim o napravu.

" ŽVÝKÁ NA CELOU PUSU " 

" Mlátí svoji spolužačku atlasem na zeměpis"

,, při výtvarné výchově křičí přes celou školu ... "

,,Vrazil do mě v jídelně takovou rychlostí , až mi vystříhlo mléko´´

,,Drbe si u tabule genytálie´´

Účesy vaší dcery odporují zdravému rozumu

Opakovaně ukusoval ze svačiny spolužačce,která s tím nesouhlasila

Bez povolení polyká školní pomůcky.

Bouchal pěstí do mobilu a tvrdil , že dobíjí kredit.

Dojídá svačinu po spolužákovy z koše.

Při návštěvě ZOO házel po vlkovi kamínky a tvrdil ,že to má za Karkulku.

Odebral jednu z kostí školní kostry, která se následovně zhroutila.

Jezdí nosem po lavici , aby to pískalo.

Dělal kružnici podle pravítka.

Vhodil kostku sodíku na toaletách do mísy, čímž rozbil dveře od toalet o patro níž. A dodatek: Žádám Vás o uhrazení škod, umravnění vašeho syna a zlepšení výuky v předmětu chemie.

Záhada objasněna !!!

15. prosince 2010 v 23:15 | já |  harry potter

Ta scéna otevírá teaser trailer a zavírá film: kamera klouže přes vodní hladinu a přichází na ostrov, na kterém Voldemort udělá ten pěkný efekt.
No a přesně tato scéna zapříčinila několik bezesných nocí nejednomu příznivci HP, který se zároveň zajímá o to, kde se co natáčelo. Kde to jen pohřbili toho Brumbála?
Samozřejmě, ani největší znalci Skotska nemohli to místo odhalit, protože vlastně jde o ... poměrně jednoduchou počítačovou prácičku a dvě skutečná místa.
V podstatě vzali ostrov z Loch Eilt a pomocí počítačové magie ho osadili mezi kopce kolem Loch Arkaig. Obě tyto jezera jsou ve skutečnosti od sebe vzdálené přibližně 40 kilometrů a už si v potterovkách "zahráli" také v minulosti.O všechno se postarala firma Baseblack, zabývající se speciálními efekty. Její ředitel Stephen Elson byl zavázán mlčenlivostí o zákulisních informacích, rozmluvit se mohl až po premiéře filmu.
"I samotný ostrov jsme trošku upravili - ubrali jsme pár stromů a přidali jsme několik vlastních. Samotný hrob je samozřejmě počítačový efekt. "
Samozřejmě prozrazení dvou míst, na kterých se natáčely scény z Harryho Pottera není bezúčelné. Do Velké Británie i samotného Skotska každoročně přichází množství turistů z USA (a jiných koutů světa), kteří chtějí cíleně navštívit místa, kde se natáčely jejich oblíbené filmy. Skotská agentura cestovního ruchu považuje "účinkování" svých jezer, ale i jiných míst, jako je například Glenfinnanský viadukt, Glencoe zda Glen Nevis, v potterovkách za nejlepší možnou reklamu.

namalovaná Emm .. ♥♥ !"!

12. prosince 2010 v 23:30 | já |  hermiona granger
Tak to je velmi povedené!!!=)

Další a další animačky !!

12. prosince 2010 v 23:29 | já |  animačky s HP

living-death: oh my god. hands. 

Ron: This bloody cat ate my rat! Hermione: That’s a lie!

vsucks: Hermione Granger is quietly judging you.

Rup byl tak rozkošnej když byl ještě malý prtě :DZdroj ? samozřejmě mé úžané Sbčko http://potterrowlingblog.blog.cz

Otestuj si svou reakci !!

12. prosince 2010 v 23:24 | já |  mixík
Průměrná reakční doba řidiče je 0,75 sekundy...Otestujte se,jakou máte reakci vy!
Čekejte až vyběhne ovce a  klikněte na šipku.Celkem  vyběhnou 5x
Když dosáhnete  průměr nad 0,75 sek,měli by jste radši jezdit taxíkem;)


Lístky na 5angels

10. prosince 2010 v 22:39 | já |  o blogu
Ahojky ...dneska mi brácha přinesl 2 lístky do KD Ládví  na 5angels ...ale já na ně nemůžu jít ...možná bych ani nešla nějak mě nezaujali ... no a tak je chci prodat takže kdo by měl zájem 
je to 12. 12. v KD Ládví v Praze ...takže kdo by chtěl pište do komentů a domluvíme se na ceně ..normálně stojí 1 lístek asi 220 K4 ..já myslím že ych mohla prodat oba dva asi za 300 Kč ..možná bych šla i dolů ..skuste to :D 

Fakt super fotky!! ♥♥

9. prosince 2010 v 21:48 | já |  harry potter
Prostě dokonalé fotky!=)


SMUTNÝ PŘÍBĚH

9. prosince 2010 v 21:44 | já
TOHLE SI ZKOPÍRUJ ABY TO KAŽDÝ VIDĚL ... NEMUSÍŠ MÍT ZDROJ ..TOHLE JE DALEKO DŮLEŽITĚJŠÍ ..JEN SI TO PROSÍÍÍM ZKOPÍRUJ A DEŠJ NA BLOG NEBO KAMKOLIV JINAM 
tento článek  mnou opravdu zatřásl .Měla jsme slzy na krajíču.Co vše se muže stát ,když si sednete za volant opilý?Kopírujte článek na svůj blog..ad si každý uvědomí co je to za riziko.
člověk v článku je jeden z mnoha který trpí a nikdy už se mu život nezlepší....
I když váš život není dokonalý,nejste třeba krádní,nemáte to co si přejete..pamatujte že mnoho lidí nemá ani to co vy.Chcete koně,jste naštvaní že nemáte peníze?pamatujte že tato dívka by chtěla jen dtknout se,pohnout se....
BUDTE RÁDI JACÍ JSTE A KOPÍRUJTE!

Mezi námi: to co uvidíte je síla, tak teda : "Na zdraví!" před sednutím za volant.
Osud někoho ze zavinění někoho jiného, který pil a sedl za volant ...
¯
                                           Toto je Jaqueline Saburido 19.září 1999.
                                                          Ona a její otec, 1998.
                                             Ona na prázdninách ve Venezuele.
                                                                   Narozeniny
                                                               Večírek s přáteli
Auto, v kterém cestovala...., po havárii s jiným autem, které šoféroval 17-letý student cestou domů po několika frťanech tvrdého se svými kámoši. To bylo v prosinci 1999.
                             Po této události Jacqueline podstupila více než 40 operací.
                         Jacqueline byla uvíznuta v hořícím autě a její tělo hořelo 45 sekund.
                                                                S jejím otcem, 2000.
                                                                    Ošetřování
                                                          3 měsíce po události
                            Je bez levého očního víčka. Potřebuje oční kapky, aby viděla.
                          Nyní 20-letý ..., nedokáže odpustit sám sobě tu noc před 3-mi roky.
                                               Je si vědom, že Jaqcueline zničilcelýživot.
Né každý, kdo má havárii, zemře!
Tatofotka je pořízena 4 roky po události a její tělo, které mělo 60 popálenin, je stále pod lékařským dohledem.
Mohla by to být vaše přítelkyně. A nebo sestra. Chlastání u chlapů je bráno jako normální věc.
Prosím, ukaž tento příběh všem, kterým můžeš, aby si byli vědomi důsledků jízdy pod vlivem alkoholu.
ps: Vim že tim nic moc nepomůžu... ae aspon si uvědomíte takových věcí a za to stojí si to dát na blog!!...

hádačka-nápověda

8. prosince 2010 v 15:55 | já |  o blogu
Ahojky tady je menší nápověda k soutěži Hádačka 

..takže nikdo asi neví ..tak napovim ... řikají tam jména 2 popstva z HP

Hádačka .

6. prosince 2010 v 20:51 | já |  harry potter
Projíždím si pár parodií na známí písničky a zrovna koukam na Rihanu a její písničku Love the way You lie .. a najdenou slyšim že zpívá něco o HP .. a já po vás těď chci abyste se zaposlouchaly do písničky a našli v ní něco co úzce souvysí s HP ..nezáleží na klipu ale na hudbě ano ? Myslím to co řiká ne to co je na obrázku ...takže si to poslechněte a schválně jestli to najdete ... pak mi napište do komentů v jaký čas to je ..alespońpřibližne ..je to trochu delší ...je to docela jednoduché když budete pořádně poslouchat .. tady je videjko :

A ještě uvidim co provedu s tim kdo mi to jako první napíše ...možná něco vyrobim nákej diplom nebo avatara ..uvidim ♥

Alan -fotky z natáčení ¨, autogramiáda a fotka jeho karikatury..

5. prosince 2010 v 15:12 | já |  ostatní herci
Skvělé fotky. Alan je úžasný herec a musím souhlasit s jedním časopisem - je velmistr svého řemesla :)

Chudák Alan.....Potvrzena účast Toma v epilogu !!

5. prosince 2010 v 15:08 | já |  harry potterTom Felton během rozhovoru s televizní stanicí MTV prozradil, že natáčení onoho kontroverzního epilogu je naplánováno a mělo by proběhnout na úplném konci natáčení se všemi původními herci (Dan, Emma, Rupert, Tom, Bonnie).

Co tom prozradil k natáčení epilogu...
"Jamie Christopher (první asistent režiséra) byl vždy nakloněný tomu udělat tuto poslední scénu, protože se jedná o takový smutný okamžik celé ságy. Postavy jsou o 19 let starší a všichni uvidíme, co se s nimi za tu dobu stalo a jak se změnili. Všeichni se na to strašně těšíme. S Danem doufáme, že nebudeme vypadat na 60 let."New film : Beastly!!

4. prosince 2010 v 22:12 | já |  mixík
Tak a teď všichni pozor!!
Mám tu žhavou novinku a to film, který by měl zavítat
do kin začátkem příštího roku.
Beastly je moderní adaptací Krásky a zvířete!!


Kyle Kingston má všechno na co si vzpomene.
Je bohatý, krásný a oblíbený. Jednoho dne se ale jeho život převrátí
naruby když se promění v znetvořené monstrum.
Najde i přes svůj vzhled pravou lásku, která sedívá jen na to, co je v srdci??

Film rozhodně doporučuju!!!
Ostatně se sami podívejte na trailer a myslím, ž
se mnou budete souhlasit, že to vypadá opravdu skvěle!!Trailer k filmu najdete v CČ!!
zdroj : mé SBčko http://simca03.blog.cz

Vše nej ,Gemmo !!

4. prosince 2010 v 22:07 | já


Dnes 4.11 slaví své 68.narozeniny anglická herečka Gemma Jones,kterou jsme mohli vidět poprvé v HP2 jako bradavickou léčitelku Poppy Pomfreyovou!Dále si také zahrála v HP6 a pravděpodobně se objeví také v HP7,2.část!

Takže vše nej Gemmo!

zdroj : mé úža SB http://harrypotter-7.blog.cz
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -