image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
nový účes emy

8. srpna 2010 v 20:52 | já |  hermiona granger
Emma Watson si pro své fanoušky připravila překvapení ohromujících rozměrů. Ovšem většina z nich spadne pravděpodobně do velkého šoku, který následně vystřídá pocit smutku a zklamání. Ano, Emma se v New Yorku, kde podávala rozhovory ohledně filmových Relikvií Smrti, ukázala s novým sestřihem. K překvapení všech se totiž nechala ostříhat. Totálně!

Říká se, že pokud se někdo odhodlá k takto radikální změně, dělá za svým dosavadním životem tlustou čáru a chce začít tzv. od znovu. Emmu k tomuto činu zřejmě vedlo ukončení jedné své životní éry - natáčení Harryho Pottera. Co si budeme nalhávat, Emmu natáčení HP filmů skutečně již v posledních letech otravovalo, což dávala světu dost náležitě najevo. Z jedné strany ji tedy chápu, ale zřejmě si neuvědomila, že tím zasáhne miliony svých věrných fanoušků, které získala právě jen a jen díky HP sérii. Což je trochu ironické. Emmu jsem díky jejímu chování v lásce nikdy moc neměl, ale vypadala vskutku úžasně, dlouhé a úžasné vlasy k ní chtě nechtě patřily a po neviném obličeji byly tím nejlepším, čím se mohla pyšnit. Důkazem toho všeho je TATO fotka z letošního léta, najde se vůbec někdo, kdo by řekl, že jí to tady neslušelo? Víc krásná a sexy snad být už nemohla. Teď ale tohle.

Oficiální tweet Emmy Watson:
Vážení, před pár dny jsem si nechala ostříhat vlasy... Cítím se neuvěřitelně. Miluji to. Chtěla jsem to udělat již před několika lety; je to ta nejvíce osvobozující věc vůbec. Doufám, že se Vám líbí. S láskou, Emma.

Fotka pochází z webu SnitchSeeker.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -