image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Srpen 2010

Nádherná fotka HP 7

16. srpna 2010 v 18:44 | já |  harry potter
Tak to se nesmírně povedlo!!♥♥♥♥=)

Relikvie smrti:nové postavy !!SEZNAMTE SE !!

16. srpna 2010 v 9:59 | já |  harry potter
Časopis Entertainment Weekly nám ve svém nejnovějším čísle přinesl nejen exkluzivní informace přímo z natáčení a dosud neviděné a skvělé fotky z filmu, ale také úplně první pohled na několik nových postav, které jsme v předešlých dílech nemohli vidět! Nových postav nás v sedmém příběhu Harryho Pottera čeká samozřejmě více, ale tito jsou ti nejhlavnější, alespoň co se první části týče. Takže, na co čekat? Seznamte se!
  • Albert Runcorn - Kouzelník pracující na Ministerstvu kouzel, který veřejně podporuje smrtijedy a rád to dává najevo. V knize je velice statné povahy a každý méně důležitý pracovník z něj měl ohromný respekt. Důvod? Odhalil falešný rodokmen Dirka Creswella a v době registru mudlů mohl být zmanipulovaně za nekouzelníka označen kdokoliv. V Relikviích Smrti se ale objeví hlavně proto, že Harry získá jeho vlasy, které použije do Mnoholičného lektvaru, aby se tak mohl dostat na samotné Ministerstvo kouzel. Alberta Runcorna ztvárnil herec David O'Hara, známý ze seriálu Tudorovci či filmu Wanted.
  • Xenofilius Láskorád - Šéfredaktor Jinotaje a otec Lenky Láskorádové. V příběhu má ale důležitější roli, než se může na první pohled znát. Trio se za ním vypraví, aby jim pomohl odhalit jedno znamení, které je provází celé jejich putování a které je mylně považováno za znamení černokněžníka Grindewalda. Vyklube se z nich znamení relikvií Smrti, o kterém jim následně povypráví. A ne, není to všechno. Nakonec přijde ještě jeden zvrat. To už si ale nechte do kina. Postavu si zahrál herec Rhys Ifans (Piráti na vlnách).
  • Rufus Brousek - Jedná se o nového ministra kouzel, který nahradil z funkce odvolaného Korneliuse Popletala. Smrtijedi mu na popud Pána zla usilují o život - právě on je poslední překážkou mezi Ministerstvem a Voldemortem. Nového ministra kouzel si zahrála tolika lidmi milovaná a oblíbená legenda britského původu, herec Bill Nighy. Určitě ho znáte, jen o tom nevíte. To je ten úchylnej, ale zároveň jedinečně správnej chlápek z Lásky nebeský, kde stále zněl jeho chytlavý vánoční hit Christmas Is All Around; chlápek, který běhal po place v pruhovaném pyžamu a nakonec z toho vznikl chapadlatý Davy Jones z Pirátů z Karibiku a nebo jej znáte jako chlápka, který hrál toho upíra z Underworldu. To je Bill Nighy. Náš oblíbenec. A teď si zahraje i v Harry Potterovi. A vypadá naprosto skvěle!
  • Batylda Bagshotová - Vemi významná historička, která sepsala učebnici Dějiny čar a kouzel. Pojí se s minulostí Albuse Brumbála, se kterým byla v přátelském vztahu. Byla pratetou Gellerta Grindewalda a dosud žije v Godrikově dole. Ritě Holoubkové poskytla pod nátlakem spoustu informací o životě Albuse Brumbála do její knihy, která změní na bývalého ředitele Bradavic pohled ve všech směrech. Stejně jako Xenofilius Láskorád, i Batylda Bagshotová sehraje později v příběhu velkou roli. I když to tak docela nebude její zásluha... Batyldu si zahrála herečka Hazel Douglas, která je známá především díky seriálům.
  • Gregorovič - Cizinec; výrobce hůlek, u kterého si hůlku pořídil např. i Viktor Krum; později však pověsil výrobu kouzelných proutků na hřebík. Býval majitelem Bezové hůlky, o tu ho ovšem později připravila jedna významná postava. Nakonec se jej rozhodne vyhledat i samotný Lord Voldemort. Jeho budoucnost nevypadá rozhodně růžově. Ztvárnil ho srbský herec Rade Serbedzija.


obrázky koní

14. srpna 2010 v 19:49 | já |  mixík
.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
2.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
3.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
4.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
5.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
6.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
7.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
8.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
9.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com
10.
Autor fotografie: Zuzana Buráňová, zuzule.com

Harry potter -omil Justin Bieber neni holka ale kluk!!!

11. srpna 2010 v 23:03 | já |  harry potter
Narazila sem v článku o Justinu Bieberovi na pořádný trapas a jelikož se to týká našeho představitele HP Daniela Radcliffa Rozhodla sem se že ho sem dám ať se máte taky čemu zasmát ....ale upřímě nechtěla bych být v Danově kůži!!!

Snad žádná světová celebrita nevyvolává tolik emocí, jako šestnáctiletý americký zpěvák Justin Bieber. Jeho fanynky, jejichž nedostatkem rozhodně netrpí, jsou mu zcela oddány a uctívají jej jako svého Boha. To se rozhodně nedá říct o Bieberových odpůrcích, kterých je též mnoho a kteří se sdružují zejména na Facebooku. Tam je terčem tvrdé kritiky především zpěvákův hlas. Olej do ohně v poslední době přilil například herec Daniel Radcliffe (známý coby představitel Harryho Pottera), který v televizní talkshow mluvil o Justinu Bieberovi jako o dívce, kterou zaslechl v rádiu. Moderátor jej musel opravit a upřesnit, že se nejedná o zpěv dívky, ale chlapce... Popis Japonského traileru k relikvimím smrti do jehož premijéry zbívá 99 dní

11. srpna 2010 v 22:35 | já |  harry potter
Trailer začal scénou, kde Voldemort a jeho smrtijedi seděli u obrovského
stolu v sídle Malfoyových.  Voldemort pronesl své slavné 'Já musím být tím, kdo zabije Harryho
Pottera", což doplnil Yaxley větou "Stěhují ho tuto noc".
WB logo následné vpluje na obrazovku a zase se ztratí. Další záběr se týkal sedmera
Potterů, ale hlavně se zaměřil na skutečného Harryho s Hagridem. Hedvika letěla vedle nich,
když se náhle odnikud objevil Voldemort. Pak bylo pár útržků z kouzelnické bitvy ve vzduchu
a scéna skončila. Následovala scéna u Doupěte, kde každá postava vypadala velmi rozrušeně,
zatímco zazněla Voldemortova slova 'Zabiju každého muže, ženu a dítě,
kteří mě budou držet dál od Harryho Pottera'.
'Brumbál nám tu zanechal úkol. Musíme jít", pronesla Hermiona dívající se na Harryho a Rona.
Pak tu byly hodně rychlý záběry, mezi nimiž byl útěk Londýnem, mučení Hermiony,
Nagini útočící na Snapea, Hermiona letící na koštěti, Neville s mečem a další.
Pak nám ukázali scénu "Proč vůbec žiješ? Protože mám něco, pro co se vyplatí žít".
Ihned poté byla scéna, kdy Voldemort prolomil Bílou hrobku a vzal Brumbálovi z ruky hůlku.
(Když se tohle dělo, Ollivanderův hlas promlouval o Starší hůlce a o tom, jak mocná je.)
Dočkali jsme se taky několika rychlých záblesků, kde byli bojující Lupin s Tonksovou, vybuchující
stěna hradu, Harry padající z koštěte, útočící obři, McGonagallová vysílající kletbu na Snapea,
běsnící Voldemort v Malfoyovic sídle atd.
'Poslouchal jsem celé měsíce to rádio jen proto, abych věděl, že je má rodina v pořádku',
zařval Ron. 'Co? Myslíš, že já ne? Vím, jaký je to pocit!' 'Ne, to teda nevíš, jakej je to pocit!
Tvoji rodiče jsou mrtví! Nemáš žádnou rodinu', následně do sebe Harry s Ronem vjeli.
Pak byly zase další rychlý záběry, kde byl Harry padající do jezera a křičející o pomoc,
útok v kavárně a plačící Hagrid nesoucí Harryho tělo.
Dobby ukázal na Bellatrix a řekl 'Harrymu Potterovi neublížíte!' (bylo to hodně podobné jako
v
Tajemné Komnatě, kde došlo k podobnému incidentu s Luciusem Malfoyem)
Následoval záběr Belly házející nůž.
Nakonec nás čekal sedící Harry, který řekl, že musí zemřít, vstal a dalším záběrem
byl Voldemort řvoucí 'AVADA KEDAVRA!'. Poté se objevilo logo filmu.

Přečteš to ??

9. srpna 2010 v 16:34 | já |  o blogu
Ahoj mam tu pro vas test jestli máte dostatek sexu ...pokud to nemůžete přečíst nemáte dostatek sexu a pokud to přečtete máte dotatek sexu. 

POKUD TEXT NEPŘEČTEŠ NEZOUFEJ. MŮŽEŠ HO ZATÍM PŘEČÍST TAK, ŽE UDĚLÁŠ ŠIKMÝ OČI JAKO ČÍŇAN A PŮJDE TO ;)


PROMO FOTKA -Lupin a Nimfadora

9. srpna 2010 v 9:47 | já
Víte, co je vážně pozoruhodný? Že zatím máme všechny HP7 materiály od úplně všemožných zdrojů, jen ne od toho hlavního, tedy studia WarnerBros. Ten nám zatím nadělil pouze teaser trailer, pár exkluzivních videí, dvě fotky z filmu a teaser plakát. Ale všechny fotky a promo obrázky, kterými by se mělo studio chlubit hlavně, získáváme od jiných zdrojů (například scany z kalendáře na rok 2011). A není tomu jinak ani teď.

Stránka Harry Potter Wall Art, která se zabývá prodejem různých nálepek na zdi, vlajek atd., zveřejnila promo fotku Nymfadory Tonksové a Remuse Lupina ze svatby Billa a Fleur (rovněž ke koupi). A musím uznat, že Tonksová vypadá konečně k světu! V pětce byla ještě takovou tou rebelkou, v šestce naprostou katastrofou, ale teď? Naprosto perfektní mladá, provdaná čarodějka a členka Řádu. A Remus? Jasně, v trojce se každému líbil asi víc, ale ty šrámy a celkově divoký vzhled k Relikviím prostě patří. O to víc zamrzí, když si uvědomíte, jak tyhle dvě postavy skončí...

Fotka pochází z webu SnitchSeeker.com

Všechno nejlepší k narozeninám Katie Leung

8. srpna 2010 v 20:54 | já
Herečka Katie Leung- CHo CHangová slaví 8.8 2010  své 23. narozeniny VŠECHNO NEJLEPŠÍ 

nový účes emy

8. srpna 2010 v 20:52 | já |  hermiona granger
Emma Watson si pro své fanoušky připravila překvapení ohromujících rozměrů. Ovšem většina z nich spadne pravděpodobně do velkého šoku, který následně vystřídá pocit smutku a zklamání. Ano, Emma se v New Yorku, kde podávala rozhovory ohledně filmových Relikvií Smrti, ukázala s novým sestřihem. K překvapení všech se totiž nechala ostříhat. Totálně!

Říká se, že pokud se někdo odhodlá k takto radikální změně, dělá za svým dosavadním životem tlustou čáru a chce začít tzv. od znovu. Emmu k tomuto činu zřejmě vedlo ukončení jedné své životní éry - natáčení Harryho Pottera. Co si budeme nalhávat, Emmu natáčení HP filmů skutečně již v posledních letech otravovalo, což dávala světu dost náležitě najevo. Z jedné strany ji tedy chápu, ale zřejmě si neuvědomila, že tím zasáhne miliony svých věrných fanoušků, které získala právě jen a jen díky HP sérii. Což je trochu ironické. Emmu jsem díky jejímu chování v lásce nikdy moc neměl, ale vypadala vskutku úžasně, dlouhé a úžasné vlasy k ní chtě nechtě patřily a po neviném obličeji byly tím nejlepším, čím se mohla pyšnit. Důkazem toho všeho je TATO fotka z letošního léta, najde se vůbec někdo, kdo by řekl, že jí to tady neslušelo? Víc krásná a sexy snad být už nemohla. Teď ale tohle.

Oficiální tweet Emmy Watson:
Vážení, před pár dny jsem si nechala ostříhat vlasy... Cítím se neuvěřitelně. Miluji to. Chtěla jsem to udělat již před několika lety; je to ta nejvíce osvobozující věc vůbec. Doufám, že se Vám líbí. S láskou, Emma.

Fotka pochází z webu SnitchSeeker.com


oficiální obal na hru harry potter 7

8. srpna 2010 v 20:41 | já |  harry potter
Videohra Harry Potter and the Deathly Hallows: Part One vyjde sice až 17.11.2010, to ale studiu EA, které videohru vyvíjí, nebrání již takto s předstihem zveřejnit oficiální a finální obal chystané videohry, jenž bude na motivy stejnojmeného filmu. Již samotný obal slibuje pořádnou akci a té se skutečně v samotné videohře dočkáme. Dokonce se jedná o historicky první promo fotku Harryho Pottera ze sedmého filmu! Jaký na Vás udělala obálka dojem? Na mě skuteně zapůsobila. Hra vyjde v listopadu na PC, X360, PS3, Wii a Nintendo DS i v České republice. Vrásky nám jedině dělá fakt, aby hru rozběhal každý fanda na průměrném počítači. Což bude zřejmě hlavní kámen úrazu...:( Ale uvidíme, třeba nás v EA nakonec příjemně překvapí.

Obrázek pochází z webu SnitchSeeker.com

HSM 2 -chyba

8. srpna 2010 v 20:33 | já
Ahojky lidi zrovna koukam na Dysnep Chanell na hsm 2 a ke konci když zpívaly písničku Everyday tak ze začátku je tam doprovod jen piano a je tam záběr na kelsi jak na něj hraje ..ale za ní je vydět bubeník a ten mlátí do bubnů ..ale nejsou slyšet ...kde asi udělali soudruzy z RDR chybu ??????


SB

4. srpna 2010 v 20:50 | já |  Spřátelené blogy
Spřáteluji s blogama co se mi líbí ..,.
Podmínky : Budete hodně komentovat a sledovat muj blog ...nechci komenty tipu : ahoj obíhám ...v tom případě odebírám z affs ...

do komentů napiště pokud se chcete zpřátelit : 

1.přezdívka
2.blog
3.o čem máš blog 
4.proč se chceš zpřátelit 
5.co chceš na diplomek 
já jestli děláš tak Hermionu ..
PaPaPa ♥♥♥

Animačka s HP 7

4. srpna 2010 v 20:46 | já |  animačky s HP


zajímavosti co ste ještě neslyšely

4. srpna 2010 v 13:11 | já |  harry potter
1. Když Artur Weasley bere Harryho na Ministerstvo na číselníku vyťuká 624 444 222. Písmena pod těmito číslicemi na standardním mobilním telefonu vytvoří slovo "magic" (magie).

2. Natalie McDonald, která se objeví na 159 stránce "Harryho Pottera a Ohnivého Poháru", byla skutečná dívka. Bylo jí devět let, žila v Torontu a měla leukémii. Napsala JKR dopis, v kterém se jí ptala, co se stane v dalším Harrym, protože nebude žít tak dlouho, aby si ji mohla přečíst.
JKR jí odepsala, ale Natalie další den umřela. Rowlingová z ní proto udělala studentku, kterou Moudrý klobouk zařadí do Nebelvíru. Rowlingová později navštívila rodinu McDonaldových.

Trochu off-topic: O leukémii existuje kniha, která se stala v Británii velkým hitem a já jsem měla možnost si jí přečíst. Jmenuje se Ways to live forever a je o malém chlapci, který ví, že nejspíš umře a proto se chce dozvědět něco o smrti a také má seznam skoro nesplnitelných věcí, které by chtěl ve svém životě zažít. Opravdu doporučuju.

3. Hermionin patron je vydra, protože JKR má ráda vydry a vidí sama sebe v Hermioně.

4. Rowlingová pojmenovala řidiče a průvodčího Záchranného autobusu po svých dědečcích, Erniem a Stanleym.

5. Fred a George slaví své narozeniny na Apríla.

6. Čtyři koleje v Bradavicích odpovídají čtyřem základním elementům. Nebelvír je oheň, Havraspár je vzduch, Mrzimor je země a Zmijozel voda.

7. Profesor Kratiknot je tak malý, protože má gobliní předky.

8. Jeden galeon je zhruba 5 liber, ale záleží na kurzu.

9. JK Rowling a Harry Potter mají narozeniny 31. července.

10. Aby se Dudley zbavil prasečího ocásku, který mu Hagrid přičaroval, Dursleyovi jeli do soukromé nemocnice, kde byli všichni velmi diskrétní a řekli, že to byla bradavice, která se vymkla kontrole.

Moje nová klikačka

4. srpna 2010 v 10:17 | já |  o blogu

Kdo mě máte rádi přidejte si mojí klikačku na svůj blog a já si přidám tu vaší když napíšete HTML kod pište do mejlu dracice1@gmail.com    můj kod je : <p><a href="http://verunka6.blog.cz"><img src="http://nd04.jxs.cz/564/586/fe519b17ce_67744543_o2.gif"></a></p><p><a href="http://www.jak-na-blog.cz%20src="></a></p><p style="text-align:center"><br></p><p><a href="http://www.jak-na-blog.cz"></a></p>


AHOJ LIDI JAK SE MÁTE ?

3. srpna 2010 v 23:10 | já |  o blogu
AHOJ LIDI DOCELA SE NUDIM TAK JEN TAK PÍŠU V NEDĚLI SME PŘIJELI Z  CHATY A TAM BYLA DĚSNÁ PRDEL ..AŽ NA TO ŽE SEM ŠLÁPLA NA VOSU ....NAPIŠTE VÁŠ NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK DO KOMENTŮ ....NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK PAK UVEŘEJNÍM V DALŠÍM ČLÁNKU .....PIŠTE
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -