image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Duben 2010

Ema Watson -o konci hermiony

18. dubna 2010 v 20:51 | já |  hermiona granger
 Emma v sekci FAQ zodpověděla otázku, zda bude smutná, až na plátně uvidí konec Hermiony Grangerové.

"Myslím si, že z toho budeme všichni zničení, protože nám to vzalo deset let našeho života, což je vlastně polovina toho mého. Miluju hraní Hermiony, přes všechny ty roky jsem si ve studiu Leavesden vytvořila spoustu dobrých přátel, takže z toho samozřejmě budu mít divný pocit, až to skončí. Ale musíme se ohlédnout zpět za dobrými časy a být vděční za tu neuvěřitelnou příležitost a nakonec jít dál. Jsem tak nadšená svou budoucností a nemohu se dočkat, až se odtamtud dostanu."


Rozhvor s Rupertem o Londýně

18. dubna 2010 v 20:45 | já |  ron weasley
Přinášíme Vám přeložený obsáhlý rozhovor, který pojednává hlavně o oblíbených Rupových věcech v hlavním městě Anglie. Určitě se dozvíte něco nového, možná nevíte, kdo je jeho hrdina, jaké jídlo mu nejvíce chutná nebo co by udělal, kdyby byl na jeden den starostou Londýna.

Domov je...
Bydlím jen kousek od Londýna v Hertfordshire s mojí rodinou. Jen zřídkadky zůstávám v Londýně protože bydlím jen 40 minut odtud, takže dojíždím ale občas přenocuju v různých hotelech poblíž Londýna.

Jakou hru jsi naposledy viděl?
Moje kamarádka Kimberly Nixon, s kterou jsem hrál v Cherrybomb, byla v Dívce s perlovou náušnicí v Theatre Royal Haymarket a bylo to dobré. Hrála hlavní postavu, Griet, takže jsem za ní byl nervózní ale byla skvělá.

Jakou radu bys dal turistovi mířícímu do Londýna?
Pořiďte si dobrý A-Z; já mám zvyk ztratit se kdekoliv kam přijdu.

Na jaké obchody se spoléháš?
Nejsem velký zákazník ale mám rád Selfridges kvůli oblečení a věcem. Ale většinou prostě nakupuju online.

Jaké je nejlepší jídlo které jsi kdy měl v Londýně?
Jsem na steaky a mám opravdu rád Gaucho Grill v Canary Wharf.

Jaká je tvoje nejstarší londýnská vzpomínka?
Měl jsem jít s babičkou a dědou do London Dungeon(turistická otrakce připomínající historické události s mučírnou, Jackem Rozparovačem atd. - naše pozn.) ale pamatuju si, že jsem brečel venku přede dveřmi protože jsem se bál zombíků. Ale od té doby jsem tam už byl a čelil svému strachu.

Co by bylo na tvém náhrobním kameni?
,,Rupert Grint - KONEC" s vyrytými titulky které by popořadě obsahovaly všechny, kteří se objevili v mém životě.

Tvá hříšná potěšení?
Mám opravdu rád starobylé programy: Antiques Roadshow, Cash in the Attic, Flog It... Naučil jsem se díky nim docela dost při sezení v šatně s ostatními herci když jsme čekali na natáčení.

Čeho se nejvíc bojíš?
Pavouci na mě mají skutečný fyzický účinek - zamknu se a hned se roztřesu. Nemůžu se k nim přiblížit. Neumím je zabíjet, vždycky to vypadá, že je minu a oni pak po mě lezou a je to dost dramatické. Celá moje rodina má tuhle fobii.

Co bys udělal, kdybys byl na jeden den starostou Londýna?
Pustit zvířata ze zoo a pozorovat, co se stane. Byl jsem v Londýnské zoo několikrát a natáčeli jsme tam scénu pro Kámen mudrců v plazím pavilonu. Zoo mi vždycky přišla trochu divná.

Jaká je tvoje životní filozofie?
Smát se sám sobě.

Jakým zvířetem by jsi chtěl být a proč?
Rackem, můžete létat, žít u moře a jíst lidské jídlo. Myslím, že to by mi šlo.

Jaké album sis naposledy koupil?
Vrátil jsem se zpátky k Arcade Fire, jsou opravdu skvělí.

Co bys zachránil před ohněm a proč?
Asi můj Banksy obrázek, je to Tesco polévková plechovka. Jsem velký fanoušek Banksy.

Co tě rozesměje a proč?
Padající lidé mě vždy dostanou. Samozřejmě pokud je to vážné a oni se opravdu zraní tak se přestanu smát. Taky to není legrační když se to stane vám.

Co tě rozbrečí a proč?
Viděl jsem nedávno film Vzhůru do oblak který mě opravdu dojmul.

Na co se momentálně chystáš?
Jsme uprostřed Harryho Pottera a Relikvií Smrti, natáčíme ve Watfordu, ve studiu na nepoužívaném letišti. Jde to opravdu dobře. Začali jsme minulý rok v únoru, takže je to už docela dlouho. Bude opravdu divné až bude po všem. Jsou tu lidé, kteří jsou do toho zapojení asi 11 let a pak náhle má všechno skončit. Skončíme v červnu, takže pár měsíců ještě zbývá. Myslím, že tenhle film je od ostatních dost odlišný. Nejsou tam moc Bradavice a všichni těžce žijeme s vousy a neupravenými vlasy.

Kdo je tvůj hrdina?
Chtěl bych být Johnny Depp.

Co nejraději nosíš?
Mám šílenou posedlost tričky, mám je na sobě opravdu vždycky. Mám jedno které vypadá jako rentgen plic kuřáka a je docela těžké.

Jaké je nejromantičtější místo v Londýně?
Kdekoliv poblíž Temže.

Jaký je tvůj nejoblíběnější londýnský klub?
Chodím docela často do Camdenu a poslouchám hodně skupin v Electric Ballroom. Líbí se mi skupina Black Lips, což je rock'n'roll z padesátých let.

Jaké jsou tvoje oblíbené objevy v Londýně?
Brick Lane market kvůli vintage (starobylé, retro - naše pozn.) oblečení.

Kde jsi byl naposledy na prázdninách?
Byl jsem v Belfastu a bydlel v The Europa, což je ,,nejbombardovanější hotel na světě". To by jste řekli, kdyby jste ho viděli zvenku, ale vevnitř je opravdu krásný. Bydlel jsem se svou rodinou ve vile na vrcholku kopce u Komského jezera, ale bylo opravdu ošklivě a nebylo toho moc co by se tam dalo dělat, tak jsme podnikli road trip a jeli do Milána, které si moje sestry užily víc než já a pak jsme jeli do Švýcarska, kde to bylo vážně skvělé.

Ukradl jsi někdy něco?
Jednou jsem vzal hřeben a knížku Billy Goats Gruff v Asdě (britský řetězec supermarketů - naše pozn.) Ale přesto si nemyslím že jsem to ukradl úmyslně - byl jsem tenkrát opravdu malý.

HP obrázek

11. dubna 2010 v 10:19 | já |  harry potter

nové edice hp

11. dubna 2010 v 10:15 | já |  harry potter
Minulý rok před Vánoci se v anglicky mluvících zemích fanoušci dočkali exkluzivních, ultimátních DVD a BD edic prvních dvou HP filmů, tedy Kamene Mudrců a Tajemné Komnaty. Edice obsahovaly prodloužené verze filmů, nové bonusy a nějaké ty sběratelské materiály. Dnes se na net dostaly obaly dalších dvou edic, konkrétně Vězně z Azkabanu a Ohnivého Poháru. Ultimátní edici Vězně bude obsahovat exkluzivní dokument o magických stvořeních, u Poháru bude naopak přiložen dokument o hudbě. Kdy se v zahraničí těchto edic dočkají? Studio WB prohlásilo, že až za hodně dlouho. My osobně tipujeme podzim tohoto roku k příležitosti prvních Relikvií v kinech. Škoda, že v Česku se těchto edic nikdy nedočkáme...:/

všeobecné informace o dění v hp

11. dubna 2010 v 10:14 | já |  harry potter
Herec Warwick Davis, který v Relikviích Smrti ztvárňuje profesora Kratiknota a Griphooka, prozradil, že s natáčením skončí až v červnu. Původně byl konec celého natáčení oznámen na přelom března a dubna, je tedy vidět, že tvůrci nabrali pořádné zpoždění. Doufejme, že kvality filmu se jedině zvýší. Co se týče Alana Rickmana, ten své scény se Severusem Snapem již dokončil. Abychom měli informace kolem Relikvií kompletní, musíme Vás informovat také o výroku herečky Sophie Thompson, která si v HP7 zahrála Mafaldu Hopkirkovou.

"Natáčeli jsme několik dní před pár týdny. Běželi jsme po chodbě před mozkomory. Fanouškové Harryho Pottera vědí, že to jsou strašní tvorové, kteří Vám mohou vysát duši. Utíkala jsem ve vysokých podpatcích, protože hraju úřednickou postavu."
Fotka pochází z webu Priori-Incantatem.sk

The exibicion and wizarding world of harry potter

11. dubna 2010 v 10:09 | já |  harry potter
Být čím dál blíže Harrymu Potterovi a jeho světu už není tak nemožné, jako tomu bylo ještě před pár lety. To jsme si akorát tak do ruky mohli vzít knihu, zajít si do kina na film a nebo si na jakékoliv platformě zahrát hru na motivy příběhu. Ale zdá se, že tento rok se vše změní. Nejen že poslední dva filmy budou ve třetím rozměru a tím nás tak vtáhnou do příběhu jako nikdy předtím, ale dočkáme se i dvou naprosto skvělých 'akcí'. Tou první je nám všem známý zábavní park na Floridě v Orlandu The Wizarding World of Harry Potter (oficiální stránky), který návštěvníkům své brány otevře již v červnu. Pro fanoušky HP série je ale ještě možná lepší akce Harry Potter: The Exhibition (oficiální stránky), tedy výstava, na které budete moci shlédnout snad všechny originální kostýmy herců a předměty ze všech HP filmů. Větší pozornost se samozřejmě klade na zábavní park, ale dovolím si tvrdit, že velký fanoušek série spíše mnohem více ocení onu výstavu. Ta navíc bude putovat z jedné země do druhé, takže i pro nás je velká šance, že se možná někdy v budoucnu staneme jejími návštěvníky. Podívejte se na nová videa z obou 'akcí'.zase chyby v hp

1. dubna 2010 v 11:01 | já |  harry potter
Když pan Dursley přibíjí prkno na schránku, aby se dovnitř nedostaly dopisy, prkno je otočeno na levou stranu. Ale když se dopisy prorvou skrz, je prkno otočeno přesně obráceně.
Když na začátku padá Dudley do terária s hadem, tak na větvi had není. Ale když se změní úhel pohledu kamery, tak had je na větvi a do konce i kousek od prostoru, kde dřív bývalo sklo, takže by při Dudleyově pádu měl být vidět.
Když jedou Ron a Harry v Bradavickém expresu, tak se Ronovova pěšinka posune z prostřed čela na stranu.
Na začátku, když Dudley řve, že chce více a více dárků, tak se na ním sklání maminka. Ve většině záběrů jí z podhlenky kouká kus drátu, který je pravděpodobně od mikrofonu.

další chyby ve 2

1. dubna 2010 v 10:53 | já |  harry potter
Když pozorujeme Harryho psát do deníku Toma Raddla, konec jeho brku je zaostřený doprava. Ale když vidíme Harryho ruku z větší blízkosti, konec brku je zaostřený směrem k Harrymu. Toto se opakuje pokaždé, když se mění úhel pohledu.
V koupelně Ufňukané Uršuly zrcadla nic neodráží, jsou na to příliš špinavá. Ale když se Harry mění v Crabba, jeho obličej je krásně vidět v jednom z těchto zrcadel.
Na konci filmu, když se vrací Hagrid, se začíná kamera zvedat a je vidět, že Hagrid je stejně vysoký jako ostatní učitelé stojící blízko dveří.
Během scény, kde Harry a Ron hledají Bradavický Expres, je vidět, že most je poměrně krátký. Když se ale Harry houpe na dveřích auta, vidíte vlak stále jet po tom samém mostě, i když by mu jeho přejezd neměl trvat déle než 4-5 vteřin.
Když Harry píše Tomu Raddleovi přes deník, je tu detailní záběr na Harryho tvář. V odrazu jeho Brýlí je krásně vidět filmový štáb. Můžete vidět kameramana a ženu stojící hned vedle něho a oba se pohybují.
Na stěně v pracovně Albuse Brumbála visí na stěně i obraz dalšího slavného čaroděje - Gandalfa Šedého!
Když zpáva o tom, že Ginny byla unesena do Komnaty, profesorka McGonagallová vstoupí do Nebelvírské společenské místnosti , rozvine pergamen a přečte dvě nová školní pravidla. Když se podíváte blíže, uvidíte, že na něm je napsáno zhruba 6-7 krátkých řádků textu. Nemám pocit, že McGonagallová skutečně přečetla všechno, co chtěla.
Bazilišek se má pohybovat v potrubí, ale jeho oběti jsou nalezeny v pokojích a na chodbách. Jak se dostává do místnoti? Je příliš velký, aby se protáhl kohoutkem, umyvadlem, nebo záchodkem. Pokud by musel rozbíjet zdi, aby se dostal ven, jistě by si někdo všiml děr roztroušených po hradě.
Když Harry vypadne z letícího auta, můžeme zahlédnout pár balíčků jen kousek za sedadlem spolujezdce. Jak to, že žádný z nich nevypadl?
V Harryho fotoalbu od Hagrida je obrázek Rona , Hermiony a jeho, který měl být vyfocený před rokem. Ale podle změny Hemionina účesu by člověk řekl, že je ze součastnosti. Čarodějné fotografie by se sice měly hýbat, ale rozhodně by neměli stárnout...
Když Harry Pronásleduje Dobbyho do haly, přistane za Dobbym s nohama porkčenýma, jednou rukou vytrčenou dopředu a druhou dozadu. Záběr se změní a zaostrí Dobbyho. A když se vrátí k Harrymu, je v přasně opačné poloze než předtím.
Ve scéně s Brumbálem a Harrym, po skamenění Justina a Sira Nicolase, přiřítí se Hagrid s kohoutkem v ruce a vykřikuje, že Harry to určitě neudělal. Tato scéna by dávala smysl jen v případě, že by Hagrid potkal Harryho v hale těsně před útokem, stejně jako v knize.
Harry je v Tajemné komnatě škrábnutý na levé straně tváře. Tyto škrábance mizí v době, kdy mluví s Brumbálem a osvobozuje Dobbyho.
Ve chvíli, kdy Harry probodne Baziliška a ten se svíjí a točí po Komnatě, než padne, v pozadí je vidět Ginny ležící na zemi, ale Tom Riddle není k nalezení. V dalším záběru stojí přímo vedle Ginny. Šikovný chlapík :-)
V Tajemné komnatě a po ní se skvrna na Harryho límci neustále mění.
Po celou dobu filmu, když jsou Harry a Ron vidět celí, Ron je podstatně vyšší než Harry. Při každém přiblížení jsou oba chlapci stejné výšky, nebo je dokonce o kousek vyšší.
Když studenti tahali z květinéčů mandragoří mimina, dívka nalevo od Herniony vytáhla jen listy, ale v dalším záběru už je zbytek mandragory na svém místě - pod listy.
V každém záběru z auta během letu je jasně patrné, že okna na dveřích jsou vyrobena z bezpečnostního skla (jsou označena vyleptanými značkami). Bezpečnostní skla v takto starém autě?

chyby ve 2 hp

1. dubna 2010 v 10:48 | já |  harry potter
Když jsou s Hagridem ve skřetí bance, tak Hagrid dává hlavnímu skřetovi dopis od Brunbála. Tento dopis má oslí uši a je na kraji zamazaný, ale skřet už od Hagrida přebírá dopis téměř nepoškozený.
Na začátku filmu, když se harry probouzí ve svém kubálku, rozsvítí lampičku, tak na dveřích visí lopatka a smetáček. Ale když otevře dveře a chce jít ven (před tím, než ho tam Dudley znovu zabouchne), tak smetáček zmizel a na dveřích visí jen lopatka.
Když si Harry vybírá hůlku, tak mu první nějak nesedne a on ji položí podélně s knihou. všimněte si kde je rukojeť. V dalším záběru se hůlka posunula (poznáte to podle rukojeti).
Když Ron na konci filmu padá z koně, tak dopadne tak, že má jednu nohu pokrčenou a druhou přes ni. Ale o pár scén později, když harry s Hermionou běží k Ronovi, tak už má nohy jinak.
Na začátku, v momentě kdy profesor pokládá obálku s dopisem na Harryho, nemá Harry na čele jizvu...
Když přichází dopisy Harrymu na Zobí ulici a strýc Vernon je trhá, můžete vidět nastřihlé obálky... Že by posílali nastřihnuté obálky?
Na začátku slavnostní večeře na uvítání nového roku poté co je Harry zařazen do Nebelvíru si sedne na pravou stranu stolu vedle Rona. Když začínají jíst Harry sedí na druhé straně vedle Hermiony.
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -