image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Březen 2010

HP ve 3D

31. března 2010 v 22:03 | já |  harry potter
Producent David Heyman se pro hudební stanici MTV rozpovídal o předělávání potterovek, konkrétně Relikvií Smrti, do 3D. Samotná předělávka bude trvat kolem čtyř měsíců a stát bude jen (oproti celkovému rozpočtu) směšnou částku dolarů. Samozřejmě z něj vypadlo i to, že se v budoucnu dočkáme i ostatních potterovek ve 3D, které budou do kin znovu vyslány, tak jako Toy Story 1 a 2 letos v květnu. Kdo by to nečekal... Jen je škoda, že se ho redaktoři MTV nevyptali na trailer. Podle toho, jak byl sdílný, by z něj jistě alespoň nějaký malý náznak dostali. Zatím se musíme spokojit s termínem květen/červen od české pobočky studia WarnerBros.

Kdy jste se rozhodli předělat obě části Relikvií Smrti do 3D?
Myslím si, že to vyplynulo tak nějak samo. Je zřejmé, že úspěšnost 3D filmů má dopad na ekonomiku a výrobu filmu. Viděli jsme příležitost a chytli se toho. Konec konců, 'Harry Potter' má sám o sobě mnoho zajímavých možností pro 3D. Předměty Vám budou křížit cestu a celkově bude svět Harryho Pottera mnohem výpravnější, než dosud. 'Harry Potter' už dávno výpravným filmem je, ale přidáním nové dimenze to bude všechno ještě mnohem výpravnější a to je nová možnost, kterou bylo velmi těžké opomenout. Ačkoli jsme nenatáčeli ve 3D, kvalita postprodukčního 3D se za poslední rok nebo dva výrazně zlepšila, takže máme z tohoto procesu velmi dobrý pocit.

Víte, jak dlouho bude přeměna do 3D trvat?
Obecně se mluví o 12 až 16 týdnech, ale na tomto procesu začneme pracovat velmi, velmi brzy.

Je ve filmech nějaká scéna, u které si myslíte, že bude ve 3D verzi naprosto úžasná?
Samozřejmě se těším na nějakou bitevní sekvenci ve druhé části. Také se těším na let draka. Myslím si, že hodně scén bude skvělých ve 3D, ale pro mě je nejvíce vzrušující celkový HP svět, který bude mnohem hlubší a bohatší, což Vám dá právě nová dimenze.

Když teď do 3D předěláváte Relikvie Smrti, napadlo Vás do kin znovu vpustit nějaký starší HP film ve 3D?
O tomhle jsme se ještě nebavili, ale jsem si jistý, že je to jen otázka času. Víte co? Vlastně bych to neměl říkat. Kdo ví? Bude to skvělý. Doufám v to.


Nominujte prince dvojí krvev na filmové ceny MTV awards

31. března 2010 v 21:55 | já |  harry potter
ak jako každý rok, i letos se v červnu uskuteční velmi sledované filmové ceny MTV Movie Awards. A pokud se právě Vy zdarma zaregistrujete na oficiálních stránkách MTV, můžete pomoci se Princi Dvojí Krve dostat do finálních nominací tohoto ročníku. V kategorii nejlepší film (best movie) můžete hlasovat pro film Harry Potter a Princ Dvojí Krve, v kategorii celosvětová superhvězda (global superstar) a nejlepší mužský herecký výkon (best male performance) pro herce Daniela Radcliffea, v kategorii nejlepší ženský herecký výkon (best female performance) pro herečku Emmu Watson a v kategorii nejlepší záporák pro herce Toma Feltona. Na své si přijdou i fanoušci Burtonovy Alenky v říši divů, třeba v kategorii nejlepší záporák, kde svůj hlas můžete dát také herečce Helen Bonham Carter (v Alence jako Srdcová královna, v HP jako Bellatrix).

MTV Movie Awards 2010: NOMINACE

Pomoci s výběrem nominací můžete pouze do 9.4.2010. Oficiální nominace budou zveřejněny 11.5.2010 a MTV Movie Awards proběhnou 6.6.2010 v Los Angeles. Podle našich informací by přímý přenos finálového večera měla přenášet i česká verze MTV.

Nové obali hp knih

31. března 2010 v 21:53 | já |  harry potter
Nakladatelství Bloomsbury, které v Anglii vydává HP knihy, se rozhodlo nahradit stávající knižní přebaly od ilustrátorky Mary GrandPré přebaly novými. Důvod? Bloomsbury se vyjádřilo v tom smyslu, že nové knižní obálky mají přilákat čtenáře nové generace. Nakreslil je ilustrátor Clare Melinsky a knihy s novým přebalem vyjdou v listopadu 2010 pouze v brožované verzi. Všimnout si také můžete nového loga série. Zda se nové verze knih objeví i v ČR zatím není jasné.


Zatmění

28. března 2010 v 11:16 | já |  Avatar, stmívání
Takže, abychom si to všechno shrnuli. V půlce března vkročil do kin nový film s Robertem Pattinsonem, který měl u sebe přilepenou první ukázku na třetí díl pojmenovaný Zatmění. Ještě den předem nám studio ukázalo deset vteřin z teaseru a následně vypustilo úplnou, devadesáti sekundovou verzi. Spuštěny byly i vynovené oficiální stránky, které se po vzoru HP série věnují všem dílům a ne jen tomu aktuálnímu. Krátce na to vyšlo v zahraničí DVD Nový Měsíc, jenž u sebe mělo sedmi minutový sneak peek se spoooustou záběrů z natáčení trojky. K tomu všemu se DVDčka jen o prvním víkendu prodalo kolem 4 milionů kusů, což je hodně slušné číslo. Nyní tu máme i poslední díl skládačky - první plakát.
Propagace je tedy plně zahájena.

P.S.: Po skvělých plakátech k Novému Měsíci mírné zklamání...

HP zábavný park otevřen!18.6 2010

28. března 2010 v 11:11 | já |  harry potter
Tak a už je to oficiální. Zábavní park na Floridě v Orlandu, který se ponese ve stylu čarodějnického světa z Harryho Pottera bude oficiálně otevřen 18.6.2010. Jména hostů zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale o své přítomnosti již v minulosti hovořili James a Oliver Phelpsovi (dvojčata Weasleyovi), Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) a Tom Felton. Dá se předpokládat, že se akce zúčastní více známých herců, hlavně trio a zřejmě i samotná JKRowlingová. Obrázek doprovázející tento článek pochází z exkluzivní scény, kterých bude v parku plno. Mají za úkol doprovázet různé atrakce a dokonale tak vytvořit iluzi o tom, že jste skutečně ve světě HP.Taky bych tam jela až někdy pojedu na floridu určitě se tam stavím XD

Sibyla trelawneyová se vrací

28. března 2010 v 11:09 | já |  harry potter
herečka Clemence Poesy prozradila, že se v maskérně na natáčení sedmého Harryho Pottera potkala se svým hereckým idolem, herečkou Emmou Thompson. Ta v HP sérii skvěle ztvárnila profesorku Trelawneyovou, ovšem Emma v roce 2008 prohlašovala, že se potterovské finále bude muset obejít bez ní. Důvodem bylo natáčení filmu Chůva Nanny McPhee 2, kde oproti HP hrála hlavní roli (tudíž dostala více peněz). Právě na tiskové konferenci k filmu Nanny McPhee 2 ovšem Emma Thompson osobně potvrdila, že se v Relikviích Smrti skutečně objeví! Natáčení jí trvalo pouhé dva dny, takže doufejme, že nějakou tu věštící kouli prohodí :).

Zříceniny Bradavic

28. března 2010 v 11:07 | já |  harry potter
Tak tohle bude masakr! Na net právě unikly fotky z natáčení Relikvií Smrti, kde můžeme vidět část zničených Bradavic po finální bitvě. A že se máme nejspíše na co těšit! K tomu všemu Vám přinášíme také informaci, že herec Michael Gambon, který od třetího dílu ve filmech ztvárňuje Albuse Brumbála, dokončil 18.3. všechny své práce na Relikviích. Kdy se dočkáme traileru nebo dalších fotek z filmů není dosud jasné, spokojit se prozatím musíme s koncem května, kdy by se podle české pobočky studia WarnerBros. měla ukázka objevit.
Fotky pochází z webu Oclumencia

Potterův dům v Godrikově dole a Ciaran Hinds o své roli Aberforta v HP 7

28. března 2010 v 11:05 | já |  harry potter
S natáčením Relikvií Smrti si nikdo nemůže být 100% jistý. Proč? Podle plánu, který v roce 2008 vypustil do světa samotný producent David Heyman, by totiž celé natáčení mělo finišovat právě v těchto dnech. S koncem natáčení se počítá na přelom března a dubna, jenže herec Matthew Lewis, který v HP sérii představuje Nevilla Longbottoma, prozradil, že se příští týden vrací na plac natáčení, a že je všechny ještě čeká spousta práce. To všechno potvrzuje fakt, že stále ještě natáčí herečka Imelda Staunton (Dolores Umbridgeová) a finální bitva taky ještě není jistě kompletně hotová... Nicméně, na net pronikla informace, že 29.1.2010 se do filmu natáčely scény v anglickém městě Lavenham v Suffolk. Jednalo se o scény v Godrikově dolu, tedy v obydlí rodiny Potterů. Nějaká dobrá duše hodila na net i fotku Potterovic domu, takže se na něj můžeme hezky detailně podívat.
K tomu všemu se ještě do médii o své roli vyjádřil herec Ciaran Hinds, který byl do sedmičky obsazen pro roli Brumbálova bratra Aberfortha. Popisuje, jak onu roli dostal a také se zmiňuje, jak dlouho pro Relikvie natáčel.

"Jsem mladší bratr Brumbála, kterému bylo odhadem asi tak 123 let, takže mě odhadují tak 115. Brumbál během příběhu zemřel, ale je tu velmi impulzů z dávných dob, kdy jsme byli ještě děti (dobře, děti už ani ne), které musí být nakonec odhalené. O tto práci jsem byl požádán způsobem 'režisér se chce s tebou sejít, protože zná tvoji dobrou práci a myslí si, že by jsi mohl vyhovovat to roli'. Tak jsme se tedy s Davidem setkali a pověděl mi: 'Dávám ti tu roli, bude to fungovat!' Práce na mých pasážích trvala tak čtyři nebo pět dní, ale bylo to opravdu velmi náročné."

Umbridgeová

27. března 2010 v 20:50 | já |  harry potter

HP nezískal Oskara :-(

19. března 2010 v 7:30 | já |  harry potter
Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve byl společně s filmy Avatar, Smrt čeká všude, Hanebný pancharti a Bilá stuha nominován na Oscara v kategorii nejlepší kamera. Bohužel, nevyhrál. Cenu mu vyfoukl film Avatar, který ovšem celkově pohořel. Z devíti nominací získal jen tři sošky, protože terčem 82.ročníku Oscarů se stal film Smrt čeká všude, který mimochodem natočila bývalá žena Jamese Camerona (Avatar).

Co se týče výsledků - nejlepší film Smrt čeká všude nejlepší režie Smrt čeká všude nejlepší herec v hlavní roli Jeff Bridges nejlepší herečka v hlavní roli Sandra Bullock nejlepší herec ve vedlejší roli Christoph Waltz nejlepší herečka ve vedlejší roli Mo'nique nejlepší adaptovaný scénář Precious nejlepší původní scénář Smrt čeká všude nejlepší cizojazyčný film El Secreto de Sus Ojos nejlepší animovaný film Vzhůru do oblak nejlepší výprava Avatar nejlepší kamera Avatar nejlepší střih Smrt čeká všude nejlepší masky Star Trek nejlepší hudbaVzhůru do oblak nejlepší píseň The Weary Kind (Ryan Bingham, T Bone Burnett) nejlepší zvuk Smrt čeká všudenejlepší střih zvuku Smrt čeká všude nejlepší vizuální efekty Avatar nejlepší kostýmy Královna Viktorienejlepší dokument The Cove
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -