image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Přemodralé stmívání

21. února 2010 v 19:45 | já |  Avatar, stmívání
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste vypadali, kdybyste měli svého skutečného avatara? Prý to jde pomocí webkamery udělat na nějakém webu (údajně na stránkách McDonalds), ale nijak jsme nepochodili. Dnes Vám tedy neukážeme Vaše modré 'já', ani namodralé HP hrdiny (zatím jsme nic nenašli), ale postavy z Twilight sagy. Na netu jsme našli tři skvělé fotky, kde jsou celkem dokonale vyobrazeni Edward, Bella i Jacob.
Pro fandy Avatara: DVD i BD by podle všeho mělo vyjít už 22.4.2010 na Den Země. Ovšem sám režisér Cameron prohlásil, že toto vydání bude totálně bez bonusů, prostě jen film. Pokud byste rádi i nějaké ty vystřižené scény a dokumenty, jak se tento náročný film tvořil, musíte si počkat až do listopadu, kdy by měla vyjít podle slov režiséra lepší verze. Co se týče 3D - na DVD se 3D formát určitě neobjeví, za to na BD ano, ovšem ne tento rok. Studio Fox potvrdilo, že se 3D verze na Blu-Ray dočkáme, ale až v roce 2011 nebo 2012.
Pokud Vám to v kině stačilo a o koupi DVD či BD neuvažujete, možná se Vám zalíbí jiný projekt - Cameron totiž v současné době píše prequel (příběh, který se odehrával před filmem), jenž by měl vyjít tyto Vánoce v knižní podobě.
zdroj http://reducto.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -