image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Natáčení 7. dílu už je skoro u konce

21. února 2010 v 19:41 | já |  harry potter
Říkáte si, že už dlouho se s námi nikdo z tvůrců nepodělil o nějaké info z natáčení? Tak právě teď se to mění, protože Stuart Creig, který již od prvního filmu připravuje scénu, kulisy a předměty pro filmy, prozradil, že ho velmi dojala scéna, při které umírá Severus Snape.
"Naposledy jsem plakal před několika dny, kdy jsme natáčeli smrt postavy Alana Rickmana, tedy Snapea. Je trochu těžké plakat v tom spěchu - viděli jsme včerejší práce - ale je to mimořádný herec a měl velmi dobrou smrt." - Stuart Creig

Co tedy víme? Že natáčení už finišuje, Alan Rickman už má pravděpodobně všechny své scény za sebou, smrt Snapea by měla být dojemná (v to pevně doufáme!) a za chvíli to prostě všechno skončí...:( Mimochodem, Dan, Emma, Rup i Tom prozradili, že epilog se ještě nenatáčel, ale brzy již přijde na řadu. Bude to úplně poslední scéna, která se bude natáčet. A pro úplné doplnění ještě dodáme, že herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) prozradil, že meč Godrika Nebelvíra bude při finální bitvě zlomen. Nezapoměli jsme na něco? Jistěže ano! Herec Alan Rickman (Snape) má dnes 64. narozeniny. Všechno nejlepší!
Fotka pochází z webu Oclumencia a text zhttp://reducto.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -