image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Únor 2010

Helen bohame karter o relikvii smrti

28. února 2010 v 18:50 | já
Herečka Helena Bonham Carter, která představuje v HP filmech smrtijedku Bellatrix Lestrange, se postarala v posledních dnech o velký rozruch. Sama totiž prohlásila, že všechny její scény jsou až ve druhé části Relikvií a proto ji v kině uvidíme až v roce 2011. Jistě Vám teď naskočí spousta otázek - nechal by režisér Yates bezdůvodně z jednoho filmu odstranit scény s Bellou, i když moc dobře ví, že je to právě ona, která v poslední době drží HP filmy nad vodou? Navíc nás přece na začátku první části čeká zasedání v Malfoyově sídle, scéna se sedmero Pottery, nový boj u Doupěte a další. Jak to tedy je? Zatím není nic jasné, ale může se stát, že Helena na svých pár scén v první části úplně zapoměla a nebo musela zalhat kvůli tomu, aby fanoušci neměli jasno v tom, kdy první část Relikvií skončí. Jaký je Váš názor?
Kromě tohoto pozdvižení herečka také promluvila o scéně, kdy v duelu s Molly Weasleyovou umírá. Tato scéna se natáčela v poslední den jejího natáčení a podle Heleniných slov má prý dobrou smrt.
"Zemřela jsem v poslední den, což je skutečně divné - být zabit během mého posledního
dne (na natáčení). Zabije mě Molly Weasleyová - Julie Walters.
"Natáčela jsem dobrou smrtící scénu. Bylo to skutečně vyčerpávající, jako vždy! Bojuji v duelu s hůlkou
na stole a v tom momentě spadnu. Cyhtře jsem se zeptala: 'Jestli mě zavolají zpět na scénu, můžeme na konec
využít kaskadéra?' A oni na to: 'Toho už nebudeme potřebovat.' Co jsem tedy udělala? Odešla jsem pryč."
"Mysleli jste si, že někdo z těch sedmdesáti lidí, kteři na mě (při hraní) civí, zakřičí 'Nemělo by se to
raději stopnout?' Ne! Jim se to líbí. Téměř jsem přišla o život, když jsme natáčeli mou smrtící scénu."

Fotka pochází z webu Oclumencia

Zatím neviděné scény z natáčení

28. února 2010 v 17:00 | já |  harry potter
Je tak krutě nefér, že my se tohoto nikdy nedočkáme... Jak jsme Váš již několikrát informovali, v minulém roce vyšly v zahraničí ultimátní DVD i BD edice prvních dvou filmů, které obsahovaly prodelšené verze filmů a zcela nové bonusy. Do filmů byly pouze přidány vystřižené scény, takže jsme o nic nepřišli, s bonusy už je to ale daleko horší. Nyní Vám přinášíme skvělé video, kde najdete krátké záběry z natáčení Ministerstva kouzel, Tkalcovské ulice, Astronomické věže, Kvikálkova a spousta dalšího! Enjoy!


22 fotek z natáčení relikvie

26. února 2010 v 14:41 | já |  harry potter
Fotek z natáčení Relikvií Smrti je na internetu ohromné množství. Proč? Vypadá to, že někoho konečně napadlo vyhnat tvůrce do skutečného prostředí a omezit alespoň trochu natáčení před zeleným plátnem. Natáčelo se u moře, jezera, v rušném Londýně, na útesu a dalších skvělých místech. Proto Vám nyní přinášíme výběr toho nejlepšího, co na netu je. Ze stovek fotek jsme vybrali 22 nejzajímavějších a my doufáme, že si alespoň trošku zkrátíte čekání na trailer, kterého se podle slov české pobočky studia WarnerBros. dočkáme až v červnu...

Dan Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint natáčející scénu, kdy utíkají ze svatby do Londýna.
Dan a Emma při přestávce ve skutečné londýnské ulici.
Jeden z nejhezčích úsměvů Ruperta Grinta
Krásná fotka Emmy Watson
Dan Radcliffe jakožto Harry Potter ve slavnostním
oděvu
Rup, Dan a Emma v Londýně
Helena Bonham Carter (Bellatrix) a Warwick Davis (Griphook)
Helena Bonham Carter
Lasturová vila
Dan a Emma při přestávce natáčení
Helena Bonham Carter a režisér David Yates
Dan, Rup a Emma
Natáčení zajímavé scény na pláži u moře - Emma, Rup, Dan a Warwick
Dan a Rup (který je v přestrojení kvůli scéně s mnoholičným lektvarem)
Bradavický expres
Natáčení scény, kdy Řád přepravuje Harryho do bezpečí - jedná se o kaskadéry!
Producenti David Barron a David Heyman s Emmou Watson
????
Režisér David Yates přijíždí na natáčení
Krásná fotka Emmy, Dana a Rupa
Fotky pocházejí z webu Oclumencia

Přemodralé stmívání

21. února 2010 v 19:45 | já |  Avatar, stmívání
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste vypadali, kdybyste měli svého skutečného avatara? Prý to jde pomocí webkamery udělat na nějakém webu (údajně na stránkách McDonalds), ale nijak jsme nepochodili. Dnes Vám tedy neukážeme Vaše modré 'já', ani namodralé HP hrdiny (zatím jsme nic nenašli), ale postavy z Twilight sagy. Na netu jsme našli tři skvělé fotky, kde jsou celkem dokonale vyobrazeni Edward, Bella i Jacob.
Pro fandy Avatara: DVD i BD by podle všeho mělo vyjít už 22.4.2010 na Den Země. Ovšem sám režisér Cameron prohlásil, že toto vydání bude totálně bez bonusů, prostě jen film. Pokud byste rádi i nějaké ty vystřižené scény a dokumenty, jak se tento náročný film tvořil, musíte si počkat až do listopadu, kdy by měla vyjít podle slov režiséra lepší verze. Co se týče 3D - na DVD se 3D formát určitě neobjeví, za to na BD ano, ovšem ne tento rok. Studio Fox potvrdilo, že se 3D verze na Blu-Ray dočkáme, ale až v roce 2011 nebo 2012.
Pokud Vám to v kině stačilo a o koupi DVD či BD neuvažujete, možná se Vám zalíbí jiný projekt - Cameron totiž v současné době píše prequel (příběh, který se odehrával před filmem), jenž by měl vyjít tyto Vánoce v knižní podobě.
zdroj http://reducto.blog.cz/

Natáčení 7. dílu už je skoro u konce

21. února 2010 v 19:41 | já |  harry potter
Říkáte si, že už dlouho se s námi nikdo z tvůrců nepodělil o nějaké info z natáčení? Tak právě teď se to mění, protože Stuart Creig, který již od prvního filmu připravuje scénu, kulisy a předměty pro filmy, prozradil, že ho velmi dojala scéna, při které umírá Severus Snape.
"Naposledy jsem plakal před několika dny, kdy jsme natáčeli smrt postavy Alana Rickmana, tedy Snapea. Je trochu těžké plakat v tom spěchu - viděli jsme včerejší práce - ale je to mimořádný herec a měl velmi dobrou smrt." - Stuart Creig

Co tedy víme? Že natáčení už finišuje, Alan Rickman už má pravděpodobně všechny své scény za sebou, smrt Snapea by měla být dojemná (v to pevně doufáme!) a za chvíli to prostě všechno skončí...:( Mimochodem, Dan, Emma, Rup i Tom prozradili, že epilog se ještě nenatáčel, ale brzy již přijde na řadu. Bude to úplně poslední scéna, která se bude natáčet. A pro úplné doplnění ještě dodáme, že herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) prozradil, že meč Godrika Nebelvíra bude při finální bitvě zlomen. Nezapoměli jsme na něco? Jistěže ano! Herec Alan Rickman (Snape) má dnes 64. narozeniny. Všechno nejlepší!
Fotka pochází z webu Oclumencia a text zhttp://reducto.blog.cz/

nová lego kolekce hp

17. února 2010 v 21:25 | já |  harry potter
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -