image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
rozhovor s rupretem o fř

12. října 2009 v 20:36 | já |  Rozhovory

Kdo přežije, kdo zemře?

Rupert hádá, že Harry a pán zla Voldemort se spolu střetnou.
"Myslím, že zemře Harry, podle toho, co bylo v té věštbě, že Harry nebo Voldemort umře." Ale věří, že Rowlingová nenechá Harryho zemřít zbytečně, a tak Rupert pokračuje: "Když Harry zemře, nemůže žít ani Voldemort, že?" Sám by své postavě přál, aby položila v zájmu dobra svůj život: "Nevadilo by mi umírat," říká. "Bylo by hustý takovou scénu natáčet."

Je Snape na straně dobra nebo zla?

Rupert si myslí, že Snape - bradavický učitel lektvarů, Smrtijed a člen Fénixova řádu - je na straně dobra, ale v hloubi také na straně Voldemorta. (To samé si myslí 34% fanoušků)
"Opravdu si nejsem jistý," podotýká Rupert, který byl na vážkách už od začátku. "Mám takový legrační pocit, že je dobrý. Je docela odporný, ale zachránil Harrymu život, což tedy ukazuje, že je přeci jen taky člověk."

Budou Bradavice znovu otevřeny?

"Rozhodně, myslím," odpověděl Rupert ohledně školy čar a kouzel; otázka vzpomínala na srdcervoucí vraždu v šesté knize (...).
"Prostě musí. Škola a celá ta histore je to, o čem ty knihy jsou."

Kdo se s kým zaplete?

Bude to rodinná záležitost, věří Rupert, Ron bude chodit s kamarádkou Hermionou, zatímco Harry s Ronovou sestrou Ginny.
"Harry je svým způsobem taky Weasley, od té doby, co ho Weasleyhovi vzali mezi sebe," říká Rupert. "A rozhodně je tu něco mezi Ronem a Hermionou," dodává Rupert, který sám je teď nezadaný. O možném líbání s představilkou Hermiony Emmou Watson řekl: "Bylo by to tak trochu divné, protože se známe už tak dlouho."

Kde jsou viteály?

Rupert věří, že záhadné kousky Voldemortovy duše, které mu zajišťují nesmrtelnost, mohou být skryty někde v Bradavicích.
"Mohly by být v Azkabanu (vězení)," teorizuje, "ale každý rok se něco šíleného přihodí v Bradavicích. Nejprve to byl tříhlavý pes Chloupek a v Tajemné komnatě to byl obrovský bazilišek (had)." Takže podle Ruperta je v bradavických zdech zla ještě víc...

Bude Voldemort poražen?

Rupert navazuje na první otázku, ve které odpověděl, že Voldemort zemře, a pokračuje ve vysvětlování: "Voldemort tak nějak vždycky zemře a oživne. Přežíval, ale myslím, že je čas, aby konečně definitivně zemřel. Prostě to dává smysl."

Co jsou Deathly Hallows?

Rupert nemá tušení, co se za tímto názvem Rowlingové skrývá. Věří, že to čtenáři zjistí "někde uprostřed" knihy.
Hádal bych, že je to něco velmi děsivého a má to silný vztah k tomu, jak to celé skončí."


Celý článek najdete zde. Součástí je i video, ve kterém nás Rupert provádí po ´Muzeu Harryho Pottera´ ve studiích Warner Bros.

potterharry.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -