image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
rozhovor s hermionou o fř

12. října 2009 v 20:38 | já |  Rozhovory

Ot. 1: Tento film je pro tebe temnější. Ty a Ron máte spolu nějaké, opravdu jsi ho odhodila na zeď?

(Směje se)Ano, ano, opravdu. Udělal velkou chybu a povyšoval se nad ní. Říká: "Tě lehce zládnu," když se chystají na kouzelnický souboj, a tak Hermiona reaguje: "Dobrá. Je po tobě," a úplně ho katapultuje na zadní zeď. Byla to skutečná "dívčí síla" okamžiku, a že jich ve filmu je víc.

Ot. 2: Můžeš nám něco říct o natáčení této scény?

Byla to legrace, opravdu. Prostě jsme se strašně nasmáli.

Ot. 3: Užila sis natáčení tréninků Brumbálovy armády?

Skutečně byly zábavné. Pravidelně tam s námi byla taková skupinka dětí a dělali jsme kouzla. Bylo to skutečně legrační.

Ot. 4: Prozradíš nám, co je pro tebe jiné? Tohle je pátý film, na kterém jsi spolupracovala, všichni jste vyrostli. Jak jste se bavili tentokrát? Co jste dělali, aby jste byli stále tak svěží?

Myslím, že to režisér David Yates nás udržoval svěží. Je to úžasné. Je mým čtvrým režisérem a každý je tak jiný. David je docela tichý, velmi klidný, přemýšlivý, citlivý. Hledá v postavách pravdu, to samé ve výkonech herců; je skutečný režisér herců. To je podle mě úžasné. Dostal z nás ještě lepší výkony.

Ot. 5: Máš už po tolika letech spolupráce někoho opravdu plné zuby?

Ne, jsou milí. Po čtvrtém filmu jsme měli docela dlouho pauzu, takže je příjemné se pak vrátit a zas každého vidět.

Ot. 6: Jak filmy postupují, vstupuje tvoje osobnost do postavy, kterou hraješ, nebo je to naopak?

Každý se mi vysmívá, protože jsem si opravdu dobře vedla u zkoušek. To byl takový dlouhodobější vtípek před několika týdny, ale já myslím, že je to kompliment. Ráda bych si myslela, že její role je vzor - rozhodně. Myslím, že válí. Myslím, že na plátně není nikdo, kdo by s ní mohl soupeřit.

Ot. 7: Kromě té scény s Rupertem, o které jsme už mluvili, co byla tvoje nejoblíbenější scéna z filmu?

Hodně srandy jsem si užila s pohybovým trenérem (vlastně je to choreograf) při natáčení závěrečné scény, ve které bojujeme se Smrtijedy. Do pohybů, boje a jiných akčních sekvencí začleňoval i nějakou choreografii. Je to opravdu zajímavé a taky zábavné. Scéna, ve které spolu bojují Brumbál s Voldemortem - na ni si dávejte pozor. Měla by být skutečně povedená.

Ot. 8: Na jakou scénu bychom se měli zaměřit u tebe?

Jak přemlouvám Harryho, aby založil a vedl Brumbálovu armádu. Je to jen konverzace, ale myslím, že David z toho chtěl dostat co nejvíce energie a citu, jak jsou všichni vzrušení z toho, že se chystáte udělat nějakou rebelii. Je tu i další vtipný dialog, kdy Hermiona říká "Je to zábavné, porušovat pravidla" a Ron "Kdo jsi a co jsi udělala s Hermionou Grangerovou?" (Směje se)

Ot. 9: Můžeš nám říct něco o přípravách, které si na vás nachystal David Yates? Už tu roli hraješ tak dlouho; jak to bere on a požádal tě, aby ses do své role ještě víc ponořila?

Prostě jsme o tom mluvili. Myslím, že si toho vážil, mít tři osoby, které spolu pracují a doslova spolu i vyrůstají, a jsou ve stejném filmu už tolik let. Miluje to, protože miluje tu historii a hloubku a všechno, co k tomu může přinést. Každá postava má teď svůj příběh, takže se to dá všechno použít, aby to mělo úplný potencionál.

Ot. 10: Ve čtvrtém filmu ses musela vyparádit, tančit a být dívčí. Je něco takového i v tomto filmu?

Ne ne. Je zpátky. Vlastně, Jany (Temime), která je hlavní kostymérka řekla, "Tohle je Hermiona uličnice. Vrací se, aby zas byla jako jedna z chlapců." To je pro Hermionu docela silné, tentokrát. Je jedna z těch, kteří utvářejí děj. Velmi se to podobá roli, co měla ve třetím filmu, kde je jakoby "Dobře, teď uděláme tohle a vy kluci půjdete se mnou." (směje se) Ze všeho je vytáhne, což je hustý. Je to silná ženská role.

Ot. 11: Teď, když jsi složila zkoušky, dokážeš přemýšlet mimo Harryho Pottera?

Bohužel, tady v Anglii mě ještě nečekají A-level (zkoušky). Ještě nevím. Chci to ale dokončit.

Ot. 12: Těšíš se na další projekt nebo na úplně jiné filmy?

Jo, možná. Nic o tom nemůžu říct. Chci najít něco, co bych chtěla opravdu dělat, něco velmi speciálního. Uvidíme.

Ot. 13: Když Rowlingová navštívila natáčení, setkala ses s ní?

Naneštěstí jsem tam nebyla. Viděla jsem jí na oslavě královniných narozenin, kde jsme si popovídaly.

Ot. 14: Řekla ti něco o budoucnosti Hermiony Grangerové?

Ne, neřekla.

Ot. 15: Co si myslíš, že se stane?

No, je velký rozdíl mezi tím, co bych chtěla, aby se stalo, a co se skutečně stane. Přála bych si, aby Hermiona a Ron skončili spolu. Je to pět filmů, co k tomu směřují. Doufám, že použije svou inteligenci, odhodlanost, statečnost a sílu, všechno, co je na ní ohromné a udělá s tím něco úžasného. (Doufám, že) najde něco, co pro ni bude výzva a co ji posune.

Ot. 16: Je zde víc trapných situací mezi Hermionou a Ronem v tomto filmu?

Joo, vždycky je. Vlastně myslím, že rozplácnutí Rona o zeď je jeden z příkladů, vysmějete se tomu. Stále se tomu posmívá a hází to na něj. Je to prostě to jejich hašteření. Dává mu zabrat a on dává zabrat jí.

Ot. 17: Jací jsou noví herci, se kterými jsi spolupracovala? Imelda Staunton a Evanna Lynch?

Evanna je Lenka Láskorádová. To je opravdu děsivé. Nedokážu do popsat, je to úžasné. Je tak roztomilá a tak vtipná. Bylo to fakt příjemné. Imelda Staunton, výborná herečka, byla jsem skutečně nadšená, že jsem s ní mohla spolupracovat, taky je velmi vtipná. Prostě každého mezi záběry rozesmívá, což je super mít někoho takového kolem sebe.

Ot. 18: Jaké to bylo, když jsi kvůli zkouškám přerušila natáčení a pak ses vrátila zpět? Narušilo to nějak i tvé soustředění?

Ne, jen mi to víc dalo... chtěla jsem se vrátit zpět, zase jsem se těšila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -