image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
Rozhovor s hermionou

12. října 2009 v 20:30 | já |  Rozhovory


Řád Fénixe je hodně temný film. Cítila jsi to při natáčení?

Ano, zápletka se temně vyvíjí a v tomhle filmu je také více mučení. Ale mnoho z těchto propastí a temnoty je zásluhou Davida Yatese, režiséra. On je moc emocionální a puntičkářský.

Myslíš, že filmy HP ovlivnily tvá teenagerovská léta? Necítíš, že jsi ztratila své nejlepší roky života?

Ano a ne. Nemám potřebnou volnost pro můj věk. Nemůžu dělat všechno co bych chtěla.Je těžké rozhodnout se co je správné, jsem neustále ve středu pozornosti, dokonce i ve škole.Musím si dávat větší pozor, ale nestěžuju si. Nakonec, možná je to i dobře.

Už jsi někdy přemýšlela o hraní tvé role?

Ano, několikrát. Někdy mě z toho bolí hlava. Natáčení zabere hodně času a je to náročné. Mám pochybnosti, když se zamyslím nad tím že tomu obětju všechen čas, který bych mohla trávit se svými přáteli a rodinou.

Co ti během natáčení nejvíc zchází?

Nemůžu být často doma a mám opravdu hodně málo volného času, protože mám spoustu práce ze školy, kterou musím dohánět. Tahle životní zkouška způsobuje, že si uvědomíš důležité povinosti velmi brzo.Moc brzo, možná. Ale zpátky, necítím se jako oběť. Po všech těch letech je pro mě pořád ještě moc zábevné přecházet zpátky z Hermiony na Emmu a z Emmy na Hermionu.

Jak stíháš natáčení a školu?

Během natáčení mám domácího učitele. A vždycky když mi rozvrh dovolí, vracím se zpátky do školy dohonit co sem zameškala. Jediným řešením je rozhovor s mými učiteli po hodině a také je to pro mě těžší než pro ostatní.

Myslíš si, že budeš hrát ve filmech i po dokončení HP filmů?

Ano.Tak dlouho dokud mi budou nabízet role ve filmech, které se mi budou líbit.

Jakou roli bys chtěla hrát?

Ráda bych hrála v jemných filmech pro ženy, které procházejí těžkým obdobím a nenávidí muže.A také příběhy spojené s realitou.

Bojíš se toho, že budeš dostávat stejné role?

Ne, protože se fyzicky změním. Dokud jsem teenager hraju role malých dívek. Budou mě vidět jako Hermionu.Ale jakmile se stanu ženou, veřejnost už mě tak nebude chtít vidět. Alespoň doufám, že mě lidé nebudou brát stejně.Jsem šťastná, že můžu hrát Hermionu, dalo mi to prvotní zkušenosti. To mi moc pomůže rychle se rozvíjet a zlepšovat se tak v práci.

Jak stíháš se slávou běžné denní aktivity?

Je to těžké stíhat už od doby co jsem byla dítě.Neznám nic jiného, sláva pro mě není problém. Je dobré začít mladý.V jedenácti je neuvěřitelné být uznávaný a známý.Později si na to zvyknete.

Od té doby co ses stala hvězdou, chovají se k tobě tví kamarádi jinak?

Mí skuteční kamarádi, ne. Ale lidé, kteří mě neznají nevědí jak mají reagovat.Ale ve škole jsou na mě zvyklí. Vidí mě každý den, nemyslí na Hermionu a jednají se mnou pořád stejně.

Záleží ti stejně jako Hermioně, na tvých přátelích?

Ano, jejich přátelství je pro mě moc důležité.Praví přátelé jsou pro mě prioritou.

Jak zůstáváš v kontaktu se svými kamarády během natáčení?

Je to věc organizace, motivace a... emailů!

Jeví o tebe kluci větší zájem když jsi slavná?

Ne. Kluci neví jak ke mě mají přistupovat.A i bez toho, jsem hodně nezávislá pro to pro ně musí být těžké oslovit mě.

Uvědomí si nakonec Ron a Hermiona co k sobě cítí?

Nevím to jistě. Nemůžu nic říct, protože jsem nečetla HP and the Deathly Hallows.

Kdybys nebyla herečka, co bys chtěla dělat?

Myslím, že mám hodně zálib.Pořád mám problém s tím co budu dělat.Moji rodiče jsou oba dva právníci, ale nemyslím si, že bych se jím stala.

Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá?

Herečkou.

Za co si utratila svoje první vydělané peníze?

Všechny vydělané peníze mám uložené na bankovním účtu než budu plnoletá. Ale každý týden dostanu malou sumu peněz, za které si pak koupím laptop.

Jaké jsou tvé koníčky?

Ráda lyžuju, ráda jsem se svými přáteli a rodinou a také si s nimi ráda diskutuju.Chodím do kina nebo poslouchám hudbu.

Užíváš si cestování?

Ano, opravdu ráda létám letadlem a jsem za několik málo hodin na opačné straně světa.Nedávno jsem spolu s mými rodiči navštívila Skotsko. Čínu, Japonsko a Maďarsko kvůli propagaci filmů. V Číně a Japonsku jsem zůstala dlouho, protože mě tyhle země fascinují.V USA, také kvůli propagaci.Co dál? Ó ano, Francie. To je země ve které hrozně ráda trávím svůj čas. Také jsem ale navštívila Amsterodam, Rusko a Maledivy.

Jaká byla nejzajímavější otázka, na jakou se tě ptali fanoušci?

Poslala jsem mu 50 liber které jsem nechtěla v restauraci. Ptali se mě jestli nepodepíšu talíř. A taky jestli se nepodepíšu na čísi kůži.

Jak reagují lidé, když tě vidí v ulicích Londýna? Ječí nebo se tě dotýkají?

Lidé ve Spojeném království jsou moc zdvořilí. Američani mají sklony k jekotu, potlesku a dělají kolem toho hodně, dovedou být trapní.

Když půjdeš na univerzitu, napadá tě co budeš studovat?

Filozofii nebo Anglickou literaturu.

Jak se tví rodiče vyrovnávají s tím, že je jejich dcera slavná?

Ze začátku s obtížemi a pochybnostmi.Ale časem si na to zvykli. Pro mé rodiče není znepokojující uznat, že je jejich dcera slavná v jedenácti letech, zvlášť když mi to zlepšuje pracovní podmínky a zlepšuje reputaci a bulvár není zrovna povzbudivý. Ale jsou na mě hrdí.

Myslíš si, že tě úspěch změnil?

Až do nedávna jsem nebyla tak šťastná.Své šťastné hvězdě děkuju každý den. Je zázrak, že mě vybrali ze stovek kandidátů.Přemýšlím o dalších talentovaných hercích, kteří nemají tak dobrou práci a to mě utvrzuje v tom, že jse opravdu šťastná.

Byla jsi fanouškem HP dřív než tě vybrali?

Ano, když mě vybrali byla jsem uprostřed třetí knihy.

Co jsi udělala pro to, aby tě vybrali pro roli Hermiony?

Odpovídala jsem jejich představám o Hermioně. Způsob jak jsem ji hrála a můj vzhled. Ale myslím, že pro ně bylo rozhodující jak dokonale jsem byla s rolí spojená a mé vlastní pojetí Hermiony.Hned jak viděli mě, Rupperta a Dana pohromadě, viděli v nás trio byli jsme od začátku perfektně sehraní. Později jsme se stali přáteli nejen do konce série.

Co si myslíš o hraní Dana Radcliffa ve hře Equus a že v ní účinkuje nahý?

Je to od něj moc odvážné. Obdivuju ho pro jeho odvahu vůči kritikům a riziku, že mu to pokazí pověst. Popularitu nepotřebuje, nepotřebuje se cítit ani jako kluk z plakátů.Vzal tu roli jednduše proto, že v ní věřil.

Koho by sis sebou vzala na opušťený ostrov?

Dana, pravděpodobně.Je hodně upovídaný a chtěl by mě zachránit před nudou. Ale proč ne Ruppert? Je hodně zábavný, dokáže mě rozesmát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -