image

♥♥Chceš být SB !!♥♥

♥♥Něco o Admince ZDE!!♥♥

Chceš ohodnotit blog ? Klikni !!

Kopíruj pouze se zdrojem !!
rozhovor s Evannou Lynch

28. července 2009 v 12:41 | já |  Rozhovory
Už je to rok, co jsme s tebou dělali rozhovor, změnilo se od té doby něco?
Od listopadu jsem už zase doma a od té doby postupně všechna spojení s HP ochabují. Dostalo se to až do takového bodu, kdy si myslím, že to vše byl jen sen, protože se vše vrátilo do starých kolejí. Není těžké zapomínat, vzpomenete si, když se vás ptají "Kdy přijde film do kin?".
Bylo to prostě tak úžasné a tak perfektní, jak jsem doufala, třebaže jsem byla rozhodnutá se dostat do světa HP již dříve před tím vším, byla jsem trochu omráčená. Kdykoli jsem se zastavila a přemýšlela a uvědomovala si, jak hladce se to vše seběhlo. Připomnělo mi to "the Sims" (až na to, že moji Simsovi vždy zemřou).

Je mezi tebou a Lenkou hodně podobností?
Myslím, že největší rozdíl mezi námi je, že já jsem mnohem cílevědomější a tedy vážnější. Lenka je taková volná a zdá se, že se životem nechá unášet, že o nic nemusí bojovat. Mám více cílů, takže také více starostí. To je asi důvod, proč mám Lenku tak ráda. Nemusí něčeho dosáhnout nebo dostat uznání, aby byla spokojená. A je tak úžasná a vyrovnaná osoba! Ví, že trápit se nemá význam, a tak jen proplová, to na ni obdivuju.

Další pokračování série, Harry Potter and the Deathly Hallows vyjde v červenci. Máš nějaké nápady, jak by to mohlo dopadnout a co čeká Lenku? Víš, na co ´Deathly Hallows´ odkazuje?
Mojí nejoblíbenější teorií je, že to odkazuje na závoj v Oddělení záhad. Všechny Večery svatých jsou časem, kdy ´závoj´ mezi dvěma světy je nejtenčí. Myslím si, že Harry bude muset závojem projít, aby se dostal k některým viteálům. Taky se domnívám, že Harry bude muset více pochopit smrt a možná se setká s Brumbálem, protože JKR zřejmě Danovi řekla, že jí Brumbál dělal "potíže". A Rowlingová také vždy klade důraz na to, že jsou horší věci, než je smrt a já si myslím, že v tomhle bude její finta. To, že je Harry ´mrtvý´ neznamená, že už s ním nejsme, smrt není konec. Hodně lidí se domnívá, že buď bude žít, nebo zemře, ale mně se líbí myšlenka, že by byl někde uprostřed.

Zklamalo tě v něčem natáčení Fénixova řádu?
Trochu mě mrzelo, že se natáčelo dost často odděleně, v různých částech studia, nebo některé části byly rozmontovány. Také jak jsem se seznámila s ostatními herci, zjistila jsem, jak moc se od svých postav liší, jsou velice milí, ale jiní. Pro fanouška jako mě bylo obtížné toto přijmout zprvu.

Těšíš se, jak diváci ten film přijmou a nebo jsi nervózní?
Chci, aby byl každý včetně Rowlingové s mým ztvárněním Lenky spokojený, protože je to její postava. Mám noční můru z toho, že jsem na after-party, kde stojí Jo, kroutí hlavou a je smutná. To je můj největší strašák. Ale zatím byla spokojená, tak jsem optimista.

Bylo těžké skombinovat studium s filmováním?
Ano, velmi, velmi komplikované. Dost jsem zameškala kvůli natáčení a i když jsme tam měli vyučování, já si užívala. Takže je teď pro mě dost obtížné donutit se k práci. Mám ale co dohánět
zdroj:http://themagicofpotter.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥Harry potter Je nejlepší ♥♥
♥♥Děkuju za návštěvu a doufam že se vám tu líbilo !!!!!::DD♥♥
♥♥Přijdtě zas!!! ♥♥
♥♥KOpíruj poze se zdrojem !!!♥♥
!
smileys trèfle 7
  *pk013


 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -